| Razvan a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste?laughing

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vorbesc singură... în contradictoriu

59 răspunsuri:
| Sylx a răspuns:

Probabil dupa un tricou de-al meu pe care scrie "f.ck all guvernants"

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cred ca am parul mult mai lung decat toate fetelelaughing

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Ochi verzi, par cret. big grin
Mereu cu un zambet pe moaca!

| Adiiiina a răspuns:

Ca am ochii verzi si marilaughing)!
Lol.laughing
Si ca`s satena si inaltalaughing

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Daca vezi o fata care merge cu capu in pamant...fizic 10 kg cu tot cu hainelaughingrolling on the floor...nici colantii nu stau stramti pe mine waiting
Nu o sa ma vezi niciodata pe strada mergand fara vreo prietena la bratlaughing

| lifeistough a răspuns:

Prin pilozitatea excesiva!

| boobooroozaa a răspuns:

Rad din orice(am ras fara aer si la "2 clatite merg pe strada la una ii pica gemu laughinglaughing")si cu tenesi si bratari multe

| boboletzu a răspuns:

Parul meu mare si cretbig grin

| nuamPleaca a răspuns:

Prin hainele mele largi; d

| eneeda a răspuns:

M-am gandit mult...insa m-ai recunoaste daca m-ai cunoaste.pentru ca nu ma schimb o data cu trecerea timpului! asta mi s-a spus mereu la ultimele reuniuni happy

| Helene a răspuns:

In general merg la brat cu o fata, par mereu prins in cocwinking si rad mereu si din orice.Si daca se uita lumea dupa o fata mai rebela m`ai gasit:*

| cami_5314 a răspuns:

Am burta mare si mersul leganat! laughing

| Diana1417 a răspuns:

Aspectul fizic...

| dewix a răspuns:

Pai daca vezi pe strada o fata cu ghiozdanul rosu si care rade singura degeaba e clar ca eu sunt aia laughing

| Lyss . a răspuns:

Casti in urechi, un metru jumate, skate shoes/tenisi, geanta stil postas mai mare ca mine.

| Amachia a răspuns:

Daca ai vedea o fata tiapand pe strada dupa oricine eu sunt laughing).

| asdfghgiklgk a răspuns:

Pierce in nas, par rosu, haine gen taylor momsem, inalta, multe bratari, de obicei cu aparatul foto sau cu prietenii, razand.

| aaaaaaandreea a răspuns:

Paaaiii. Daca vezi o fata cu parul scurtulicius ondulatus, cu ochii verzi si destul de mititei, care stramba mereu din nas si saluta pe toata lumea.probabil sunt eubatting eyelashes

| vladust a răspuns:

Ca-s cel mai frumos bre...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori alerg ori sint grabit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parul urias si giganticbig grinbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rareori ma despart de cursierawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vezi o adolescenta mereu grabita, care nu trece neobservata... m-ai gasit!hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin titlul de,, experta`` laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se va uita prietena ta dupa mine smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... dupa tricourile mele...mereu bleumarin, sau negru.

| anaoi a răspuns:

Nu!

| fdsb fhdbs a răspuns:

Daca o ia cineva la fuga prin mijlocul intersectiei ca sa prinda un tramvai si apoi isi da seama ca nu e numarul care trebuie eu sunt

| AlexEmerson a răspuns:

Sunt mereu incruntat straight face nu stiu dc...