| Razvan a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste?laughing

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Vorbesc singură... în contradictoriu

59 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Par fata atitudine

| LoLo a răspuns:

Dupa felul cum ma imbrac...laughing

adica is ciudata si ma recunosti ca sunt diferita de toti laughing)

cred...

| User a răspuns:

Dupa ochiu' jumate-nchis a la basescu. ( o. O ) - ceva in genu' astalaughing. a, si dupa fizicu gen 20 kile cu haine cu totlaughing.

| ary a răspuns:

Sigur, nu m-ai recunoaste!laughing Nici eu pe tine.

| Barajag a răspuns:

Stii cum merg ursii? In patru labute, asa ma vei recunoaste si pe minelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori alerg ori sint grabit.

| cucaracia a răspuns:

Merg cu capu'n pamant, totdeauna trist... nu'i privesc pe cei din jur... straight face

| cretzufinish a răspuns:

Dupa funditzele din cretzi laughing

| Marii a răspuns:

Prin indiferenta, nu intorc capul dupa nimeni/nimic, nu ma uit in jur. happy

| Roby67 a răspuns:

Ti-ar fi frig pe langa mine, pentru ca sunt "cool"

| Sylx a răspuns:

Probabil dupa un tricou de-al meu pe care scrie "f.ck all guvernants"

| nuku a răspuns:

Daca vi la mine la tara sigur te-as recunoaste eu, ca ar fi o singura ulita si babele care stau la poarta imediat ar da zvon ca a venit una cu fusta scurta care ii flutura pe ulita!
iar daca esti baiat asta dupa nume ca dupa poze credeam ca esti fata babele ar sari la tine sa iti ridice nadragii car iti stau pe vine si uite asa te-as recunoaste

| AndutzaAndu a răspuns:

Printr'un tricou pe care e scris "Andutza TPU" laughing Aşa nu cred că nu o să mă recunoşti laughing.

| matadoru a răspuns:

Pai ma recunosti rpd...intorc capul la orice bunaciune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parul urias si giganticbig grinbig grinlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rareori ma despart de cursierawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vezi o adolescenta mereu grabita, care nu trece neobservata... m-ai gasit!hee hee

| Hombre a răspuns:

Privesc mereu peretii caselor, caut cai verzi.

| Zambet a răspuns:

Ascult muzica in casti! Ma vei cunoaste sigur thinking

| Diana1417 a răspuns:

Aspectul fizic...

| Flav a răspuns:

Frumos nu-s, bogat nu, muschi n-am. Iar tu esti fata. Damn it, iarasi trec neobservat.

| romanionu a răspuns:

Ah...nu va fi greun deloc laughing
Ma vei vedea probabil plimbandu-ma cu "Bularca Raul" cu un ghiozdan in spate, mancand chipsuri si cantand muzica impreuna cu el laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin titlul de,, experta`` laughing.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu atatea fundite n-ai cum sa ma ratezi :p

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Daca vezi o fata care merge cu capu in pamant...fizic 10 kg cu tot cu hainelaughingrolling on the floor...nici colantii nu stau stramti pe mine waiting
Nu o sa ma vezi niciodata pe strada mergand fara vreo prietena la bratlaughing

| AlexEmerson a răspuns:

Sunt mereu incruntat straight face nu stiu dc...

| boboletzu a răspuns:

Parul meu mare si cretbig grin

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Cred ca am parul mult mai lung decat toate fetelelaughing

Elianna
| Elianna a răspuns:

@aqualuna:ai fost de milioane big grin

| yoannah a răspuns:

Par blond, lung, lasat pe spate si fara o forma anume, intotdeauna grabita (cand sunt singura), telefonul mereu in mana si o privire scurta(imi place sa privesc in ochii altorabig grin)