| Barajag a întrebat:

Stiu ca ma cunoasteti doar din poza, dar daca ar fi sa fiu pe strada m-ati recunoaste?big grin

Răspuns Câştigător
| mikey a răspuns:

Cea din poza esti tu? esti foarte dragutahappy.pai nu stiu poatetongue sau poate te confund si zic tu esti``ursulika``laughing)))si zic oamenii ca-s nebunarolling on the floor))

16 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Sunt sigura ca nu. Cred ca doar vreo 4-5 useri de pe site i-as recunoaste daca m-as lovi de ei intamplator si asta intr-un context in care sa am timp sa imi sara in ochi- in metrou, de exemplu. Din mers, in niciun caz.

| fluturas a răspuns:

Probabillaughing

| Silvia a răspuns:

Sincer, eu nu te-as recunoaste ptc:
1.Sunt mereu cu capu` in nori
2.Nu prea ma uit la persoanele pe langa care trec
3.Nu am stat sa ma uit cu atentie la poza ta, pentru a iti retine figura
4. Pozele difera fata de realitatebig grin.

| Pho3nix a răspuns:

Da, te-as recunoaste... dar trebuie sa-mi spui numele tau ca sa stiu cum sa te strig laughing

| Barajag explică:

@delight:nu ma cred draga importanta, pur si simplu am intrebat, ori tu daca postai intrebarea asta, cum ar fi fost sa-ti raspunda cineva asa cum ai facut-o tu?

| Barajag explică:

@bro:pe toti cei care ii cunosc de aici doar din poze cu siguranta ca i-as cunoaste, mai ales pe tinebig grin

| M4RK a răspuns:

Nu cred pentru ca in poza areti altcumva si pe strada altcumva laughing

| xibalba a răspuns:

Nu cred... Nu prea ma uit la oamenii care trec pe langa mine cand merg pe strada.

| monyk a răspuns:

Bunahappy, sincer cred ca te-as recunoaste pentru ca am o memorie vizuala foarte buna si in plus esti draguta, sigur as remarca ca esti fata din aceasta pozahappy...

| AndutzaAndu a răspuns:

Cred ca te-as recunoaste pentru ca si eu am o memorie vizuala ft buna

| snepy a răspuns:

Cu siguranta whistling

| stefytm a răspuns:

Vrei sa facem pariu ca te voi recunoaste? te tine>? pe vrei sa facem pariu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred, diferenta mare uneori de la poza la realitate, mi s-a intamplat si mie, a trecut pe langa mine bine mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te crezi atat de importanta incat sa te recunosc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ursulika, eu cred ca da, dar tu m-ai rcunoate? big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar de la spatelaughing