| Unique a întrebat:

Daca te-as vedea pe strada prin ce te-as recunoaste? Prin ce sunteti diferiti?

Răspuns Câştigător
| LikeASunset a răspuns:

Daca as mai fi cu cineva probabil m-ai vedea razand. Si mi se spune ca nu merg dreapta, ca am o tendinta de a merge "cocosata"laughing... Mie nu mi se parelaughing.

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Prin stilul de a merge, cam aruncat, cam baieteste, cam relaxat.Toata lumea se ia de stilul meu de a mergephbbbbtI don't want to see

| Bacemi a răspuns:

Prin simplitate, stangacie si o privire senina.

| OanaG a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost postata de Onutzu!

http://www.tpu.ro/......ecunoaste/

Pai prin rafinament si fata mea mereu vesela, uneori vorbesc tare la "tilifon" :))

| Pupily92 a răspuns:

Sunt diferita prin faptul ca sunt UNICA.

| Anduciu a răspuns:

Pai...Mereu sunt cu cel putin doua fete cu care rad isteric, am o claie imensa de par si port ochelari albastrii.

| CokoStar a răspuns:

Eu prin faptul ca sunt fata si ma dau cu gel pe par.

| Marcelino a răspuns:

Ochii albastri si expresia fetei indiferenta.

| cristina a răspuns:

Sigur, nu m-ai recunoaste! Nici eu pe tine.laughing

| louis3 a răspuns:

Probabil o sa trec neobsevat, nu imi place sa ies in evidentalaughing

| resp3ct a răspuns:

Presupun ca as fi dat de gol de o parte care se numeste FATA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te voi vedea pe strada, am sa-ti fac cu ochiulwinking.