| Aнонимный a întrebat:

De ce Hitler imi fura intodeauna Nuttela?

25 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Întâi își ademenește victimele cu nutella.Și sunt atâția pe lista lui, încât i s-a terminat.

| blueangel99 a răspuns:

Păi... fuhrerul are nevoie de ea pentru a atrage tiganii intr-un lagăr şi pentru a-i mierli.
Heil Holocaust!winking

| Urpaniel a răspuns (pentru blueangel99):

O să trag concluzia că nu le ai cu limba Germană, nu?

| Asdfasdefta a răspuns:

Ca sa o foloseasca pe post de crema depilatoare pentru mustata, nu e evident?

| ThatsMethod a răspuns:

...Pentru ca e o fantoma?

| GirlLăvHell a răspuns:

Pentru ca Hitler uraste romanii -.-

| condemnedAntagonist a răspuns:

Sa mi-o aducă mie.

A venit si la mine! A furat-o aseara si am pus o intrebare ca nu stiu ce sa fac crying Imi vreau iubitul inapoi! Gay-ul de Hitler x-(

| єχcєєℓ a răspuns:

Alt obsedat de Nutella.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Fascistule nu-i dai sefutului de bunavoie, vine si-si ia singur

| Alexutzu1951 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Ii place! si ca sa isi bage mustata aia in Nuttela.

| h3r a răspuns:

Pentru că s-a săturat de Finetti...

| Ashadow a răspuns:

Pentru ca ne uraste si vrea sa ne faca sa suferim, din cauza asta tot apare intrebarea asta stupida.

| dragos9234 a răspuns:

Pentru ca poate?

| Speed99 a răspuns:

Waaaa nu esti un plagiator ciudat! ciudatule! laughing gluma asta ai luat-o de la mine cu nutella XD XD XD XD XD

| CosminC86 a răspuns (pentru Speed99):

Mizeria asta nu poate fi numita gluma.

| 00AName00 a răspuns:

Pentru ca stie ca urasti asta si vrea sa te faca sa suferi.

Răspuns utilizator avertizat
| Chronicles a răspuns:

Alte întrebări nu mai aveţi, care să nu conţină Nuttela, Finetti etc?

| Yumeno a răspuns:

Nu stie..si eu patesc asa sad daca vrei iti fac cadou un borcan de 5 kile de nutella deorece fac trafic de nutella...dar vezi sa nu se afle de asta.big grin

| FionaFlower12 a răspuns:

Stim cu toti ca omora evrei si tigani iar îia sunt maro si Nuttela este marobig grinIntelegi?big grin

| šïηηεr a răspuns:

Pentru că eşti stupid, dăă.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Ca stai langa mormantul lui si ii trebuie sa invie mortii cu ea.
rolling on the floor

| Mrrrrr a răspuns:

Chiar nu stiu...O sa il intreb mai tarziu, cand ajunge acasa :3

| crazzylol a răspuns:

Nuttela atrage soarecii iar tu ai cam multi soareci prin casa laughing