| anonim_4396 a întrebat:

De ce mă iubești? / De ce mă urăști?

23 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Pentru ca spui chestii fara sens / pentru ca spui chestii fara sens

| Doub a răspuns:

Pentru că eşti singurul care îmi înţelege ratonii.
Stai, ce?

| anonim_4396 explică (pentru Doub):

Mulțumesc, acum știu toți că-s zoofil. happy

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

Ups.blushing

| RainmakerX a răspuns:

Nu sunt gay ca sa te iubesc dar nici absurd ca sa te urasc happy

Esti de treaba, dai raspunsuri faine/gandite.

| anonim_4396 explică (pentru RainmakerX):

Că tot ai adus vorba de răspunsuri gândite, îmi place că ești singurul de aici care mai dă și răspunsuri foarte lungi. happy
Mi s-a întâmplat de o groază de ori anul ăsta să scriu răspunsuri foarte foarte lungi și să mă răzgândesc în ultimul moment și să nu le mai postez, sau să le șterg și să scriu altele mult mai scurte în loc, mereu se ajunge să nu îmi mai placă așa mult ce am scris. Da, știu, sună așa ridicol. laughing

| RainmakerX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suna deloc ridicol. Si eu mai fac asa cateodata...Dau raspunsuri lungi intrucat m-am obisnuit sa scriu foarte repede. *Am antrenament, scriu enorm atat pe laptop cat si pe tableta.* Cateodata ma gandesc si ca o sa comenteze unii nasol la raspunsurile mele, doar in acest caz nu le mai postez, in rest le postez daca am apucat sa scriu.

| ??c??? a răspuns:

Mi-ai dat multe funde.

| anonim_4396 explică (pentru ??c???):

Cam aproape toți userii ce erau foarte activi în 2013 au câte 8 funde de la mine, deși unii au și 5-6. Lui Ashadow i-am dat cam vreo 12-13.

| ??c??? a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred si eu la cat chat faceam la toate intrebarile laughing

| KillMePlease a răspuns:

pentru că motive.
lăsaţi-o pe killmeplease şi depresia ei în pace, hai, valea

| KamaSutra a răspuns:

Nu spun ca te iubesc, fiindca se lasa cu interpretari big grin
Imi place ca dai raspunsuri faine
De ce te-as uri? Nu te urasc happy

| LePotato a răspuns:

/

| syd2 a răspuns:

Te urasc pentru ca nu comentezi la raspunsuri big grin

| anonim_4396 explică (pentru syd2):

Poftim un comentariu!

| syd2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata te iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc ca mi'ai dat funda laughing
Te urasc ca nu ma bagi in seama crying

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi, te-am observat de la început, dar eu prea comentez când nu am nimic prea interesant de zis. Nu o lua personal. big grin
Mă bucur să știu că aveam de la început drepate în privința faptuli că ești fată, tot eram curios ce ești zilele trecute. laughing

Apropo, pe unde stai în Spania?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde sti ca sunt fata? cred ca m-am dat de gol big grin
Nu mai spune la nimeni...que te mato laughing
Bine hai, recunosc sunt fata, da nimeni nu stia happytoti mi'au zis ''mersi, man '', '' prietene...'', ''taticule, eu ce sa it fac'' ''mersi omule, este ceea ce cautam.''
Region de Murcia big grin langa Alicante, Valencia
Uuuuu, erai curios, da ce?
Eu cand comentam in loc de sigura puneam sigur, in loc de atenta puneam atent, si asa nu si'a dat nimeni seama happy. Am facut'o intentionat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te iubesc pentru ca il urasc pe Turbox iar Turbox te iubeste pe tine deci...da, te-ai prins tu.

| Anonima0000000000 a răspuns:

Cine a zis ca te iubesc?
Cine a zis ca te urasc?

| anonim_4396 explică (pentru Anonima0000000000):

Intuiția mea feminină.

| Anonima0000000000 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing)
Ai dreptate
*aplauzee*