| GunsRoses a întrebat:

Ce credeti ca e mai bine? Sa te iubesti asa cum esti sau sa te urasti?

Răspuns Câştigător
| Hallie a răspuns:

Sa te urasti si sa lupti pentru tine, ca apoi sa te poti iubi.happy

6 răspunsuri:
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai nu e bine sa te iubestiprea mult deoarece at persoanele de langa tine se vor satura de tine.Dar nu e bine nici sa te urasti deoarece at persoanele de langa tine te vor crede o pesimisata/un pesimisti si nimeni nu vrea prieteni din acestia deoarece la un moment dat te saturi sai tot spui ca nu e adevar ce zice el despre el.
Prin urmare e bine sa te iubestiputin putin, nu foarte multhappy

| Hallie a răspuns:

@MissFreak : Multam pentru funda.Am dat acest raspuns pentru ca momentan LUPT pentru mine de ceva timp, si tin sa mentionez ca ma simt mult mai bine, si nu imi prea pasa de ce cred altii despre mine.Sa ai o zi frumoasa.

| DexxTer a răspuns:

Tu ce crezi?!

| GunsRoses explică:

Iulia exact asta am facut eu...desi nu e prea mare diferenta intre momentul cand ma uram si momentul actual, cand pot spune ca sunt mandra de mine, mi-am dat seama ca de fapt daca nici eu nu sunt mandra de mine insami si nu ma iubesc atunci cine?! Mi-am dat seama ca trebuie sa ma accept asa cum sunt inainte ca ceilalti sa ma acceptebig grin

| GunsRoses explică:

Si pentru DexxTer, parerea mea este ca e mai bine sa te iubesti, dar sa nu uiti nici de ceilaltibig grin

| Georgii_9921 a răspuns:

De ce sa te urasti? fiecare e frumos in felul sau. Ce nu iti place tie, adora altcineva. pupici