| Faranumebossulicaaaa a întrebat:

Cum o conving pe verisoara mea sa doarma la mine in seara asta? Sunt doar eu cu mama acasa si ea trebuie sa plece la 3 noaptea, si raman singur, si imi e frica sa stau singur. Am 13 ani si ea 12.

Răspuns Câştigător
| FanAnimeXdX a răspuns:

Spune-i pur si simplu fi barbat ii zici crudul adevar iar daca refuza dai o ciocolata sau ceva dulce

4 răspunsuri:
| asdf2kpower a răspuns:

Bă nebunaticule, crezi că nu ne-am prins ce vrei tu să faci aici!?

| Faranumebossulicaaaa explică (pentru asdf2kpower):

Nu vr astalaughing

| asdf2kpower a răspuns (pentru Faranumebossulicaaaa):

Ei n-ai vrea. La 13 ani ești în călduri. Ai fwte și un câine numai să fwți și tu ceva.

| Shinderiu a răspuns:

Ii spui sa vina și de ce. Dacă zice nu ii zici ca ii dai ciocolata. rolling on the floor