| hj121 a întrebat:

Oare ce au iubit femeile la barbati inainte de a se inventa banii?hee hee

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Aspectul fizic - forta masculina.
big grin

30 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Ce iubesc si animalele celelalte femele fiind la masculii din aceeasi specie.

| Adina77 a răspuns:

Inainte de a se inventa banii?
Hmm,ce te face sa pui asa o intrebare?
Inainte poate ca faceau inventarul la cati dinozauri aduceau masculii de la vanatoare,si scrijeleau cu pietroiul in copac numarul lor, si cine era mai prolific, era cel mai iubit.
Glumesc.Schimba si tu anturajul.Nu toate femeile sunt dupa bani.

| oanard174 a răspuns:

Aproape totul.

| Alexintunecatul a răspuns:

Schimba cercul...mai sunt si fete care nu umbla dupa bani(daca gasesti una sa-mi zici si mie)happy

| Angelique1 a răspuns:

Nu toate femeile iubesc bani,de exemplu eu ii urasc pentru ca aduc mai mult rau decat bine, mie imi place la un barbat sufletul, fizicul e trecator

| antiavortoni a răspuns (pentru Angelique1):

Angelique pana la suflet e drum lung, nu poti sa minti cu atata nerusinare ca daca vezi un obez cu dintzii cracanati, aparat dentar ochelari si plin de cosuri, nu stii ce sa faci sa il faci numai a tau. Mai ales daca e imbracat de la ajutoare

| Angelique1 a răspuns (pentru antiavortoni):

In primul rand vb frumos, nu fi nesimtit sau mama ta nu te-a invatat cum sa vb cu fetele? daca as intalni un obez cu dinti,, cracanati''etc.nu as fi cu el datorita caracterului! pentru ca unul cu, caracter nu ar arata asa, ar face tot posibilul sa arate cat mai bine.Nu ma cunosti! nu stii cum sunt asa ca te rog nu ma baga in aceeasi oala cu pitzipoancele cu, care umbli tu

| Flav a răspuns (pentru Angelique1):

Ce treaba are caracterul cu ingrijirea fizicului? Un obez poate fi asa si din cauza anumitor probleme de sanatate, iar cu dintii cracanati, poate n-ar avea bani sa-si faca dantura. N-o mai face aici pe cea moralista, ca nu-ti sta bine.
Ce au iubit pana acum la barbati? Ce iubesc si acum: umplerea singuratatii.

| Angelique1 a răspuns (pentru Flav):

Un prieten de-al meu avea dinti asa si a muncit pana nu a mai putut si tot si-a facut dantura, problemele de sanatate legate de obezitate se pot rezolva. poti sa te tratezi si fara sa cheltuiesti o avere! repet nu mai criticati oameni pe care nu ii cunoasteti! am 23 de ani si inca sunt virgina, am avut N propuneri si inca nu am acceptat nici una.de ce? pentru ca sunt una dintre femeile care considera ca atunci cand i te daruiesti unui barbat te daruiesti pentru tot restul vieti, tocmai de asta trebuie sa alegi cu grija.nu voi fi niciodata cu un barbat pentru bani lui pentru ca EU NU MA VAND! fizicul nu conteaza! de ce? pentru ca daca te cuplezi cu unul frumos si e golan si nu te respecta fizicul lui nu iti va vindeca sufletul.Da am o gandire mai demodata dar curata

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Si totusi nu stiu daca e cazul dar cineva amintea ca viata e valabila doar atunci cind o traiesti pentru altii.Asta fiind spuse trebuie sa admitem ca, in cazul de fata, exista oameni care traiesc exclusiv pentru altii.Asa deci si prin urmare, care unde, dinti oricare.Imi raspunzi totusi cum ii cataloghezi,cum ii clasifici pe cei care,practic, la o anumita virsta, sint paraleli cu trebuintele lor lumesti?
Treci te rog peste introducerea de nesimtiti la nevoile proprii fata de o civilizatie contemporana ca sint rece de secole la asa ceva.

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Pe tine nu te fac asa pentru ca vb civilizat. orice problema fizica se poate rezolva, daca intalnesc un baiat cu un caracter fain dar cu dinti mai...dar vad ca munceste pentru a ii face sau vad un tip care din cauza unei boli are mai multe kg dar face tot posibilul sa se trateze DA il bag in seama de ce? pentru ca are caracterul de luptator! dar daca vad barbati care desi au probleme nu fac absolut nimic pentru a le,, repara''atunci consider ca sunt lasi si fara vointa si nu ma uit la ei.deci totul sta in felul de a fi a persoanei.fizicul se poate schimba, cu timpul poti sa iti tratezi toate problemele fizice dar caracterul.pff ramane

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Imi pare rau sa te anunt dar am citit numai pina la "un baiat cu caracter".Te rog frumos sa ma crezi ca e inutila orice discutie cu mine pentru ca n-am avut niciodata nici caracter nici personalitate.Sint leguma, leguma pentru tine.Ma scuzi, ma retrag, nu insa fara a-ti ura succes.Tot ce-ti doresti.

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Ironic...trist.o viata faina sa ai

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Stil Topirceano-Bacovian.Nu m-am gindit niciodata sa-i dezvolt in acelasi context.O zi buna si o viata tot la fel sa ai.

| Flav a răspuns (pentru Angelique1):

Rade ciob de oala sparta? In situatia de fata, tu ai criticat ''obezul'' si ''cel fara de dinti''. Esti tu sigura ca problemele de obezitate le rezolvi fara sa detii o avere? Vrei sa-ti dovedesc cu link-uri ca sunt oameni cu bani, care nu pot scapa de acest fenomen, din cauza unor glande, unor factori ce necesita atentie, rabdare, timp? Si lasa-ma cu exemplele alea puerile. Si eu am un prieten fara dantura, dar din salariu, se intretine pe el si familia, nu-i ajung banii ca sa-si faca dantura, cel putin in prezent. Mai ales ca este destul de costisitoare o astfel de lucrare, raportat la nivelul de trai al Romaniei si la nivelul salariilor noastre.
Acum, doi la mana: rolling on the floor. Ce voiai, sa cad din picioare ca esti tu virgina? E ceva de laudat ca esti virgina in ziua de azi? Ca observ ca toate virginele (unele chiar daca nu sunt, dar in fine) striga in gura mare:''sunt virgina!'', de parca ar vrea un trofeu, ar vrea sa le decorezi cu ceva. Numai faptul c-ai dat un detaliu intim, ca ai afirmat ca esti virgina, a stricat toata magia aia. Si ce-ai avut? Propuneri? Propuneri pentru ce? De-a te culca cu altii? Asta e ceva de spus? De laudat? Crezi ca totul se invarte in jurul tau? Da, ai o gandire demodata. Unui barbat i te daruiesti cand il iubesti, perfecta dreptate, dar daca se dovedeste ca relatia n-a mers cum trebuia? Ca el s-a schimbat? Ca te-a inselat? Sau alte lucruri. Ce te faci atunci? Te calugaresti?
DA, ai comportament de virgina.

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Ciudat eu chiar ma gandeam ca ai un stil Schopenhauer.o viata faina.

| Angelique1 a răspuns (pentru Flav):

In primul rand am observat ca ai scos golanul din tine.virginitatea e ceva cu, care te poti mandri pentru ca arata si ce fel de caracter ai, stiu ca tu nu ai un caracter de apreciat dar oricum. daca tu esti genul de barbat care f...e tot ce prinde nu inseamna ca e si normal.nu am nevoie de parerea unui om ca tine.

ps. daca vrei ii dau nr unui stomatolog care iti rezolva oricare problema dentara cu maxim 1000ron. daca, cauti gasesti. daca ai dat de un stomatolog care iti ia si pielea de pe tine nu inseamna ca toti sunt la fel.in legatura cu glanda si obezitatea, EXISTA tratament acum si culmea nu te costa foarte foarte mult. daca stii sa faci economii si sa nu mai bei ca desteptul si sa cheltuiesti bani cu femei usoare pentru ca din ce vad esti fan femei usoare, poti strange suficenti bani incat sa te tratezi.
sunt si fundati speciale care te ajuta cu pastile deci nu ai da bani chiar pe toate medicamentele dar de... unul ca tine ce poate sti?

mai bine comportament de virgina decat de curva-

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Este ciudat cum, dupa nic-name, ar trebui sa vorbesc cu o persoana necunoscuta pina acum dar se dovedeste contrariul.

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Ne cunoastem? putin probabil

| Flav a răspuns (pentru Angelique1):

1. N-am probleme cu dantura.
2. Virginitatea este ceva cu care te poti mandri pentru tine, nu sa alarmezi universul ca nu ti-a periclitat nimeni pasarica, asta ca tot zis c-am scos golanul din mine.
3. Fan femei usoare? Ma faci sa rad. Observ ca tu spui orice si tragi orice concluzie, numai ca sa ai dreptate.
4. Sunt un tip slabut, dar m-a iritat modul tau de-a vedea persoanele obeze, ca si cum n-ar avea drept de viata. Unii devin obezi din cauza unor boli, ce nu tin de ei. Exemplu: bolile de inima, diabetul.
5. Ai tipat mai sus sa nu ne dam cu parerea daca nu cunoastem pe altii, dar totusi ma faci golan, fan de femei usoare si ''unul ca mine ce poate sti.'' Ca-n primul raspuns pe care l-ai dat, imi dai senzatia de aceeasi mirosinita care se da mare suflestista, moralista si devine agresiva si jignitoare atunci cand ii spargi universul de perceptii.
6. Tu ori faci parte din vreo secta sau esti vreo credincioasa fanatica, ori te bat parintii daca intarzii peste ora 22:00 in casa.
Pentru incheiere, sper sa-ti pierzi virginitatea cu cine trebuie, ca nu cumva sa intri intr-o depresie puternica. Succes in toate, iti ureaza bagabontul.

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Nu vorbesc de grup de prieteni, stii bine ca sintem diametral opusi enervabili instant. Vorbesc doar de cunostinte vechi intr-un mediu virtual de doi bani.

| Angelique1 a răspuns (pentru Flav):

1.ma bucur.
2.nu alarmez UNIVERSUL ci doar ma dau drept exemplu, prefer sa ma dau pe mine exemplu decat sa dau pe alte fete
3.nu e vb de dreptate ci e vb de corectitudine
4.nu am nimic cu persoanale obeze! dar obezitatea e o boala o boala care UCIDE deci te rog frumos iarta-ma ca vreau ca oameni obezi sa nu mai fie asa si sa nu moara mai repede decat e normal.in caz ca nu stii 80%din persoanele obeze mor din cauza asta pentru ca grasimea preseaza inima si fac infart!
5.am facut asta pentru ca m-ai enervat:dpt ca va tot plangeti ca femeile nu mai sunt ca inainte si cand gasiti una ca inainte brusc vreti sa fie,, moderna''
6.nu fac parte din nici o secta si nici nu sunt o credincioasa fanatica. daca eu cred in iubirea adevarata si vreau sa ma daruiesc 100%persoanei iubite atat trup cat si suflet nu inseamna ca e gresit! Imi place sa ma distrez,sunt foarte feminina si in acelasi timp imi place sa joc cand am timp cs sau fifa, am calatorit prin tara, imi place sa cand la karaoke(chiar daca se sparg geamurile din cauza vocii mele incredibile)deci sunt normala!

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Hmm...nu stiu... posibil, tu pe unde,, calatoresti''in mediul virtual?

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Prin tinutul promisiunilor eterne si vesnic desarte.E alegereamea si placerea mea si ma distrez de minune.Probabil ca am gene de sfint, nu ca as fi si eu.

| Angelique1 a răspuns (pentru harciog):

Interesant dar pacat in acelasi timp

| harciog a răspuns (pentru Angelique1):

Bene,bene,hai sa ne caram dreacu'de p'aci.E viata fiecaruia si face bors cu ea.

| SimoDR a răspuns:

Dai o funda si iti spun.
Hai sa iti spun: femeile au iubit blanurile. Proveneau de la animalele vanate si erau purtate in pesteri, grote si la diverse sindrofii impreuna cu gablontzuri din os preistoric.

| wowmentol a răspuns:

Aspectul moral si fizic

Răspuns utilizator avertizat
| Ami393 a răspuns:

Inainte barbatii erau altfelhappyErau cu mult mai curajosi, aveau un suflet mai bun, nu erau atit de agresivi cu femeile...