| Ani28 a întrebat:

Deci....mai devreme, cand mancam micul dejun, vine Chuck Norris si-mi fura slanina din frigider crying Ce sa fac? Mentionez ca mi-a furat si friptura crying (tot din frigider)

18 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Stii ce ma amuza?
Ca cineva i-a furat slanina unei fete.laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Eo zic sa-l chemi pe Bruce Willis

| PopAdrian a răspuns:

Banuiesc ca vrea sa transforme slanina in porc si friptura in .....nu stiu, depinde ce friptura era. Eu zic sa lasi asa, nu avem nevoie de un al 3-lea Razboi Mondial laughing Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| PopAdrian a răspuns (pentru Ani28):

Sunt deja in pivnita.

Răspuns utilizator avertizat
| PopAdrian a răspuns (pentru Ani28):

Ce fain. Imi iau si popcorn, imi pun ochelarii de soare si o sa cred ca sunt la cinema happy

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns:

Lasa-l.Doar e Chuck Norris.Te-ar putea omori doar daca il acuzi.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns (pentru Ani28):

Cred ca daca a vazut ce ai scris o sa-ti fure tot frigiderul.

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns (pentru Ani28):

Si tu pe ce esti calare?

Răspuns utilizator avertizat
| 00AName00 a răspuns (pentru Ani28):

Mult foc...

| oliviaaa a răspuns:

Mai gateste-i si nisteoua prajite, va fi multumit

| andreifantoma a răspuns:

Pune lacat la frigider,baga-l intr-un seif de titan,incuiel in garaj, incuie casa, inchide ferestrele, pune sarma ghimpata la geamuri, construieste un buncar antiatomic in jurul casei si garajului si dupa asta esueaza deoarece Chuck Norris era deja in garaj mancandutzi friptura si slanina