| Ani28 a întrebat:

Azi,la micul dejun, mancam o felie de Finetti, cand........am terminat-o.Ciudat nu?

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Straniu.

| AikkoxD a răspuns:

Ce întrebare aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru Ani28):

Da, sunt invidioasă pe întrebările tale stupide şi neamuzante happy

Răspuns utilizator avertizat
| AikkoxD a răspuns (pentru Ani28):

Eu mă iau de mulţi, nu numai de tine. Motivul? Greu de explicat, nu cred că mintea ta ar înţelege.

| 4b a răspuns:

Aia din Africa n-au ce papa, si tu nu te multumesti cu Finetti...asta e ciudatlaughingwinking

| єχcєєℓ a răspuns:

Ti-am făcut eu vrăji sa se termine! Ciuda?tongue

Răspuns utilizator avertizat
| єχcєєℓ a răspuns (pentru Ani28):

Te-ai simti mai rău daca ti-as spune ca am vrăjit-o sa apara in burtica mea? Si ce buuuunăăăăă a fost asa dulce-amarui cum e Finettii.
,

Răspuns utilizator avertizat
| Ashadow a răspuns:

Ce neasteptat.

| 00AName00 a răspuns:

Nu.Deloc.

| Weedier a răspuns:

Cu siguranţă nu mai ciudat ca tine( în cazul nostru, ciudată).

| AleXisAleXis a răspuns:

Finetty nu se mai vinde la borcan? Se vinde la felie?
Vreau si eu o felie sau doua bine fie da`mi cateva feli de finnety.
E ciudat ca ai terminat`o, data viitoare incearca o felie mai mare, sa nu sa mai termine

| Chronicles a răspuns:

Am trăit s-o văd şi p'asta.

| đɾεαmεɾ a răspuns:

Da ...Ciudat..E o enigma cum de s-a terminat laughing

| Rooksee a răspuns:

Nu. Un Finetii tb sa se termine pe veci

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Absolut normal.

| Bia2001 a răspuns:

Este chiar foarte ciudat. cred ca ti-am vazut felia de finneti alergand in fata blocului. :o