| anonim_4396 a întrebat:

Doamnee

http://www.tpu.ro/......sarcinata/

E posibil?

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da,e posibil.

| Aleqa a răspuns:

Depinde va vagin!

| DNSK a răspuns:

O unitate cu tot cu monitor, tst si mouse? numa bine, o sa aiba ce sa faca 9 luni copilu ei in burta! sta pe TPU, ce credeai? cum sa zici asa ceva? normal k nu e posibil

| Pisique a răspuns:

Orice e posibil.
De la un unicorn care nu crede în oameni până la un bebeluș de 2 luni cu 5 capete care știe limba chineză și știe să facă mișcarea aia a lui Michael Jackson când merge cu spatele sau se târăște, mă rog. Sigur știi mișcarea ^^

| condemnedAntagonist a răspuns:

Doar dacă intră şi piesa aia mică de langa placa video.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Daca aia e robot, cu siguranta, daca nu... Atunci e doar tampita.

| Konata a răspuns:

Tu stii ce-i aioa sa ramai insarcinata? Stii? La anii astia ar trebui sa stii: o fata\femeie ramane gravida atunci cand intretine o relatie sexuala neprotejata. Cand spermatozizii barbatului ajung in uter se intreapta sper ovul si-l fecundeaza. Atunci se intampla miracolul iar embrioul unuei noi fiinte incepe sa creasca. Si nu cred ca e posibil sa-ti bagi in vagin o unitate de pc.mi-se pare ca aceasta fata are niste probleme.

| Crucified a răspuns (pentru Konata):

Eu doar intrebam daca e posibil sa-si bage o unitate de PC in vagin.winking

| Konata a răspuns (pentru Crucified):

Pai eu am zis, nu cred ac e posibil, e cam mare o unitate laughing

| FadetoBlack a răspuns:

Măi, poate ea are cracter, deci e posibil! Poate unitatea are ce trebuie pentru a rămâne însărcinată. Poate tipa e una dintre acele persoana căreia îi place să şi-o tragă cu unitatea centrală. Deci, în concluzie, e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă vaginul său are dimensiuni baikalice, este posibil orice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu cred ca nu poti vedea diferenta dintre un troll si o unitate de PC.

| umbrax a răspuns:

E cam dusa cu capul

| мızυκı a răspuns:

Hă?

| usernameFiRsT a răspuns:

laughing))))))) rolling on the floor)))))))

| usernameFiRsT a răspuns:

Se poate da doar daca cade sau ceva dda nu sa intre de tot laughing era sa o pateasca sora mea ( nebuna )