| Suparata05 a întrebat:

aseară mi-am băgat o unitate de PC în vagin, e posibil să rămân însărcinată?

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Ha, ha. Trebuia să râdem? Eu am râs. Mulţumită?

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De aia sex-shop-urile dau falimenthee hee

| Tourniquet a răspuns:

Ce face?! rolling on the floor
,, Mare e gradina Ta, Doamne si multi prosti sar gardul. ''
Fetita mamii, suparata05... cum sa-ti bagi o UNITATE de PC?! A incaput? A fost bine?!
Da, ai ramas insarcinata si vei naste un PC!
oh go on
Glumeam.
NU. Nu ramai insarcinata! Stai calma! Altadata n-o mai face. :-s

| CybeRAthlete a răspuns:

1) a incaput?
2) ai grija sa nu fie dotata cu usb 1. 1 ca iti vor aparea complicatii la nivelul epidermei
3) nu risti decat sa te infectezi cu vreun spyware sau trojan
4)data viitoare sa folosesti ca protectie kaspersky sau ceva.
bafta si sanatate

| CybeRAthlete a răspuns:

Multumesc cata :*. aviz amatorilor de perversiuni de genul :
mai intai protectie! recomand cu incredere kaspersky cu Updateuri la ZI! NU va faceti probleme de Serial Number, imi dati mie un mesaj si rezolv eu, numai voi sa fiti in siguranta!
bafta

| gigiro a răspuns:

Nu e posibil, dar e posibil sa intram pe TPU, prin vaginul tau! Pacat ca-ti folosesti inteligenta in asemenea directii.

| Doddel a răspuns:

Lesiiiiiiiiin.
Daca nu erai vaccinata acum sigur esti virusata.
Saraca unitate.
O sa ramai da, dodoasca ta o sa se transforme in CD-ROM.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da esti insarcinata. O sa nasti calculatoare.

| ginamagheru a răspuns:

Doamne ferirolling on the floor

| CatalinaC a răspuns:

CybeRAthlete, genial raspuns! laughing))) Respect :*!

| Andrre a răspuns:

Cata prostie oh go on. tu si inca, cativa va plictisiti si postati niste intrebari total stupide. happy altfel nu le pot numi.

1. nu cred ca ar intra o unitate in vagin. daca ziceai un castravete poate. happy
2. normall ca nu poti ramane insarcinata cu o uniatate. straight face

| EvangelineDS a răspuns:

Doamneee mai bine era cu facaletu de la mamaliga

| baby_4569 a răspuns:

Woww.smug Excelent!
Si cum te simti in postura de mamica?rolling on the floor
Cam jalnic!

| hSh3ad a răspuns:

Fa update la zi la windows, la antivirus.
In timpu liber joaca niste jocuri (in minte)
Baga-i un procesor I7 Extreme, si 8 gb ram si o placa buna!
PSbig grinaca apar manifestari pe parcursul tratamentului, consultati antivirusul bitdefender sau avira!
Vorbesc serios happy!

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Daaaa cum sa nu? O sa nasti un micut laptop! ori I-pad depinde...cum crezi u ca au aparut i-phone`urile"
?

| micutza_8959 a răspuns:

laughing
Cum poti mai sa faci asa cevaaa?
Tu nu ai ce face acasaa?batting eyelashes
Nu nu ai cum sa ramai insarcitanaaa oh go on

| micutza_8959 a răspuns:

Insarcinata*
scuzatiiblushing

| s0w30n3 a răspuns:

Da cum ti-a incaput unitatea in vagin?rolling on the floor))

| Sn00pY a răspuns:

Pfoai da nici calu nu cred ca te satisface rolling on the floor)

| DeathLord93 a răspuns:

Ohohoo rolling on the floor)))) Bravisimoooo
Parerea meahee hee
Mai bun era un morcov rolling on the floor

| Ghost a răspuns:

rolling on the floor scroafa ordinara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil

| HεεЌεЯε a răspuns:

:O...ce-ai facut?!
Cat de mare ai... de a intrat?
esti cumva vreun soi de umagozoit?

| NellAa a răspuns:

Hahaha. (rofl)