| chiftelutacrocanta a întrebat:

Era odata un mos plictisit care purta ciorapi pe mana si mergea descult,asa pe strazi si trotuare mai ca nu i-a venit apa de hac,era apa si pe scari oameni mari,si mosul ce credeti ca o facut? Tin sa mentionez ca mosul avea o nevasta bolnava acasa,si era trist cica simtea tristete la piept si nu stia de ce, oare de ce?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

A încercat să meargă în mâini ca să nu se ude pe picioare, a picat, și-ar rupt gâtul iar moșul a fost tare trist că i-a intrat apă în șosete.

| minrest a răspuns:

Chifteluta, in Egipt se intampla lucruri mari. Generalul Sisi a gasit punctul de echilibru din care sa fie in siguranta ca dictator, sa reprime Fratia si sa asigure strictul necesar populatiei. Il sustine cu bani Arabia Saudita si s-a impacat cu americanii, Trump a declarat acum cateva zile ca il sustine si el. Spune, nu te-ar tenta sa mergi in Egipt? Pana la urma, aici nu ai chiar nimic. Pe TPU poti sa postezi si de acolo. Nu e o propunere, e o idee.

| J0B0MAT a răspuns:

Şi-a pus ciorapii în picioare.
Era trist pentru că nu avea pantofi Valentino.