| Laurikk a întrebat:

Am 14 ani jum si nu stiu cum sa ajung cantareata, ce trebuie sa fac..in afara de voce..sa cant la nunti etc? pls fundita

6 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Si ce vrei sa canti? Daca vrei sa canti pop sa stii ca vocea nu conteaza deloc. Conteaza sa arati bine.Aici s-a ajuns. Uita-te la Ke$ha(sau cum naiba se scrie). Vocea ei e auto-tunata pana la cer dar are succes datorita corpului.

| Dumniezău a răspuns:

Iesi acasa.

| Alexiss25 a răspuns:

Mergi la canto, la concursuri, le castigi, esti apreciata, mergi la vocea romaniei, castigi, si de acolo te ajuta Moga

| anilatacardnaxela a răspuns:

Depinde ce vrei sa canti... big grin

| mmarian425 a răspuns:

Păi foarte simplu.Iţi faci un canal de youtube, postezi videoclipuri cu tine cântănd diverse melodii şi ca să ajungi celebră iţi faci reclamă pe anumite siteuri.Să imi dai şi mie linkul de la channelul tău şi promit că te ajut cu reclama. Baftă!

| adinutaba a răspuns:

Păi foarte simplu.Iţi faci un canal de youtube, postezi videoclipuri cu tine cântănd diverse melodii şi ca să ajungi celebră iţi faci reclamă pe anumite siteuri.Să imi dai şi mie linkul de la channelul tău.
Funda?