| RucsLee a întrebat:

Heii.Am pus intrebarea aici pentru ca stiu ca este cea mai populata categorie. Va rog mult HEEELP!big grin. Nu stiu ce a patit cardul meu de la telefon. Mi s-a sters singura toata muzica din el.de fapt aveam doua foldere cu muzica si cand intru pe ele scrie "Fisierul nu exista", iar folderele apar cu semnul intrebarii. Si mi s-au sters toate pozele.Au aparut niste foldere pe acolo pe care nu le'am facut eu si nu merge sa le sterg. Unii au spus ca este virusat cardul.Va rog frumos daca stiti ceva sa-mi spuneti. ce pot sa fac? dau funda si voturi big grin

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sunt doua variante:
1. Ti-ai formatat din greseala cardul(adica ai sters tot de pe card)
2. E virusat
Nu mai ai ce sa-i faci, bagi din nou muzica.

1 răspuns:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Sunt doua variante:
1. Ti-ai formatat din greseala cardul(adica ai sters tot de pe card)
2. E virusat
Nu mai ai ce sa-i faci, bagi din nou muzica.
aa...si nu e asta cea mai populata ci dragoste si sex.hee hee