| PrajituricaCuBomboneleColorate a întrebat:

Helloo!big grin
intrebare pentru toti utilizatorii t/a-ului:
ce parere aveti daca am avea un conducator(presedinte, indrumator, shef) pe aici?/: )
ca sa se stie, nu am pus intrebarea asta pentru a candida pentru postul de conducatoare.
*ascunde copiutzele cu numele ei, dupa spate*;;-)
ce?! ce va uitatzi asa la mine?!sad
dupa aceasta saptamana o sa puteti votahappy

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu as vrea ca t.a sa aiba un,, sef,, fiindca in multe privinte userii inteligenti de la categoria asta sunt destul de asemanatori
Ce ar merge ar fi un user responsabil de categorie DAR cu depturi ca a muta intrebarile gresite din categorii, de a bana trolli...etc
Si sincer... daca chiar ar fi sa fie un asemenea titlu atunci nu va putea fi acordat la oricine... vorbesc din perspectiva mea acum.
Daca tot ai puterea sa schimbi siteul in bine ...atunci pe langa umorul specific categoriei, trebuie sa ai si putina maturitate, ca daca stai sa te gandesti bine sunt cateva mii de useri chiar au sperante ca poti schimba siteul in bine

| βėan a răspuns (pentru Apache):

Daca eram senior ti-as fi dat un "Inteligent".

| ISaidHelloToMe a răspuns (pentru Apache):

Evident, Apache, cu ajutorul adminilor care se implica "foarte" mult in ajutarea siteului. Hai sa scoatem faptul ca da, in spetembrie- octombrie( pe la inceput) au lucrat si si-au batut capul lor mic si fragil, dar acum, pe blog vezi numai anunturi publicitare extraordinar de importante pentru noi. Iar apoi, T/A e o categorie libera si independenta. Mda, pot spune ca ar trebui ca cineva sa faca curatenie pe aici. Trebuie timp, bani( pe care sigur adminii ii ti intr-un seif ingropat circa 20 de metri in pamant). Bani sunt, la cati bani si-au luat pe anunturile publicitare, dar putin le pasa ce vrem noi, cum am mai zis, pentru ei si daca intram si stam un minut sau doua ore pe site ca sa raportam sau mai stiu eu ce, nu le pasa. Ne baga in aceeasi oala si ne arunca in VeCeu.

| Holocaust a răspuns (pentru βėan):

Ii dau altii in locul tau D:,oricum, e nevoie de cineva care viziteaza site-ul destul de des, care are ceva in cap-deci cineva care e dispus sa-si piarda timpul pretios pe TPU...se ofera cineva? cinevaa.cinevaaa.cinevaaa.cinevaaa... daca nu, suntem pierduti T_T

| βėan a răspuns (pentru Holocaust):

T/A e ceva gen Holocaustu'...Cei cu umor sunt executati de copchii de 11 ani ca evreii de germani.

14 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Mnoop.

| AnneBre a răspuns:

Şi cui crezi că îi va păsa? Adminilor sigur nu. Apache a venit cu mii de idei, dar nu l-au băgat în seamă pentru că au lucruri mai bune de făcut decât să se ocupe de t.a.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Fugi de'aici x_X

| totGumã a răspuns:

Mda,mai bine nu~

| βėan a răspuns:

Ai votul meu daca imi dai 2 prajituri moca.
Mi-e pofta drooling.

| scully a răspuns:

Hai, lasa.

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Daca votez pe cineva ma votez pe mine! nu asa merge cu alegerile astea? adica logic ca m-as (caca) gandi si la ceilalti dar no tot eu as fi ultima mea alegere

| IMC90 a răspuns:

Sunt satul de politica pana peste cap. Pe unde merg dau de politica... Chiar nu se poate altfel? Chiar trebuie sa existe cate o campanie electorala peste tot?

| Goangă a răspuns:

Eu sunt utilizator TPU nu t/a deci nu raspun *trollface*

| epurel a răspuns:

Tu să taci! Ştii că Hitlăr e stăpânul nostru sclav, acum fă-mi un sandwich!