| AntiTeamEdward4Ever a întrebat:

Nu stiu de ce unii pun niste intrebari aiurite de genul:
,, am facut cu matura, mai sunt virgina?,,;,, de cate ori pe saptamana sa fac?,, etc.

Chiar acum cateva zile ma uitam la utilizatorii suspendati si vreo 10 suspendati in aceeasi zi pentru ca au raspuns la aceeasi intrebare tot de genul asta.

Intrebarea mea este ce parere aveti despre intrebarile astea si aaa...

Răspuns Câştigător
| LexUTz a răspuns:

Asta e prima zi de cand sunt pe site si iti spun sincer ca si eu am vazut cateva intrebari destul de stupide!
Ma gandeasc la faptul ca... unii useri folosesc site-ul doar pentru a face un punctaj cat mai mare insa nu inteleg ce satisfactie le-ar aduce asta! Sau... pur si simplu au varste destul de fragede gen 12. 13 ani iar experientele prin care trec ei sunt ceva ce noua deja ni se pare banal!

5 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

De-acord cu tine, JustMeYL3.
Chiar unii n-au ce face pe TPU.

| Dariana a răspuns:

Sunt intrebari stupide, dar ce ma amuza cel mai mult faptul ca unii chiar stiu sa le dea replica.Lasa.i in pace ca oricum ei se fac de raslaughingDumnezeu cu mila! Ma bucur ca mai e cineva care are simtul normalitatii pe aicihappy

| Onutzyk a răspuns:

Acu iti falsifici nunmele pe TPU?

De la ana la catlyn? CIUDATTTT

| JustMeYl3 a răspuns:

Intrebarile de genu sunt stupide... parerea mea! unii n'au ce sa fac si scriu si ei niste povestioare la care lumea sa raspunda... tongue

| AntiTeamEdward4Ever explică:

Nu ma cheama Ana sau Anna sau Ann sau oricum ai vrea tu. Uite ce e copila n-ai ce sa cauti pe site-ul asta.