| Giuvaer a întrebat:

Pe cine ai vota presedinte?

Răspuns Câştigător
| Ovy11 a răspuns:

Mickey Has

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pe Ponta happy

| Mădă0611 a răspuns:

Pe mine big grin dar cum nu pot, voteaza-ma tu. Sunt rea si stiu economie, viitorul suna prost pentru cei care fura si bine pentru restul, care e 0 laughing Sloganul meu: "tot raul spre bine!"

| Cherilyn a răspuns:

Pe Corneliu Vadim Tudor.
E un om inteligent, cu experienta de viata si e cu mult superior fata de restul politicienilor. happy

| IndiferentXD a răspuns:

Pe Cheloo!

| CristiAndrei a răspuns:

Pe nimeni, toti sunt la fel, promit multe si nu fac nimic, pana ajung la putere sunt toti niste mielusei de parte poporului dupa devin niste javre