| Cr7adi a întrebat:

Cu cine ati vota ca presedinte?

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca Ceausescu ar fi ideal.
In rest nu vad pe cine
Paste fericithappy

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cu Vadim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Hitler.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda...mersi ca mi-ai luat raspunsul.
De acord cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Echipa mea de fotbal, la un joc online, se numea Wehrmachthappy
Nazist mic ce esti.
Daca vrei, imi retrag votul in favorea lui Antonescu.

| MihaiN a răspuns:

Categoric un candidat de dreapta (Ungureanu imi pare cel mai bun dintre ei). Ponta (si psd-ul in general) e cea mai proasta alegere.Dealtfel, cele mai nocive legi date in ultimii ani i-au apartinut lui Ponta si psd-ului.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru MihaiN):

Ungureanu nu e nenorocitu ala care in singura luna a lui de mandat in functia de prim-ministru a dat gazele de sist din Dobrogea?
N-oi avea eu cine stie ce cultra politica (nu ca in tara asta ar avea vreun sens sa ai) dar am o memorie de otel. Cum sa votez cu nemernicu ala? Sau cum sa votez cu Ponta? Sau in principiu cum sa votez cu oricine?

| MihaiN a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ia zi-ne si noua ce e asa rau cu gazele de sist.Ca eu stiu sa-ti spun ca principala problema externa pe care o are Romania acum e fix cu Rusia.Next to, in cateva zeci de ani nu va mai fi nevoie de resursele alea, asa incat fie le folosim acum, fie le pierdem.Iar lipsa de alegere de fapt faciliteaza alegerea celui mai rau.In politica trebuie sa alegem raul cel mai mic.Lipsa de participare nu exista, ci doar participam la facilitarea alegerii alora mai corupti (pentru ca noi nu mergem, dar oamenii care voteaza pe ulei si zahar MERG, si aia schimba tara in care vom trai noi si copiii nostri).

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru MihaiN):

Ce e asa rau? Procesul de extractie polueaza apele si distruge malurile. In rest nimic prea tragic.

| MihaiN a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Nu polueaza nimic (sau daca da, e nesemnificativ). Zeci de mii de extractii facute in ultimii ani peste tot in lume si n-a murit nimeni de poluarea aia.Mai mult polueaza o uzina sau altele.Un vulcan nu mai spun.

| alexmihay92 a răspuns:

Cu Corneliu Vadim Tudor cred ca ar fi cel mai bun

| Mariusvlad_Cuciureanu_1999 a răspuns:

Cu mine)))

| nVidiaGeforceGT a răspuns:

Cu MacTavish