| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, tocmai ma aflu cu gasca la o terasa fina in centrul vechi si are loc urmatoarea situatie scapata de sub control. Fata single si sexy a venit imbracata foarte sexy in comparatie cu iubitele tovarasilor mei si pe langa asta nu poarta sutien si se vad sfarcutele frumoase prin bluza. Toti suntem atenti la frumusetea ei si nu ne putem lua ochii de la ea iar una din iubite a dat cu pumnul de masa de s-a speriat si chelnerul. Ce ati face in situatia asta?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

E cam geloasa fata aia. laughing suntem bărbați frate. Nu ai cum sa nu te uiți.

2 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Eu cred că te plictisești. Dacă ai fi la o terasă și ai avea companie, nu ai mai posta fabulații tâmpite.

| TheWznd a răspuns:

Sună a ceva fanfiction cu Naruto scris în 2007 de o fătucă de 12 ani.