| PrazPrăzescu a întrebat:

ce sa fac daca mama e zgarcita si nu vrea sa imi dea bani de prezervative?

15 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Daca te consideri suficient de matur pentru sex, cu siguranta esti suficient de matur pentru un job.

| LoveSleep a răspuns:

Ce trece timpul...
Ce mare te-ai facut!
Prazul meu preferat, trebuie sa avem o discuție serioasa.

Răspuns utilizator avertizat
| Croampa a răspuns (pentru LoveSleep):

Mai ti minte cand era mica? Ah... ce vremuri! * fata emotionata si nostalgica*

Răspuns utilizator avertizat
| OldSoul a răspuns:

Ii spui sa iti dea bani cel putin de pungi... sau o ameninti ca ii aduci acasa un nepotel.

| SkyPilot a răspuns:

O intrebi daca e de acord sa i-l aduci acasa happy
Ii spui ca un tratament cu antibiotice e mai scump, iar unul pentru SIDA de-a dreptul fabulous de scump happy

| KamaSutra a răspuns:

Spune-i ca nu te mai intorci singur acasawinking

| AirănMeidăn a răspuns:

o impusti

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Folosesti punga de la bomboane, sau de la pufuleti ca e mai rezistenta.

| Macryna a răspuns:

Fura de la ea unul. In caz, ca faci parte din acele familii cu cate 10 copii in care parintilor nu le pasa de viata copiilor lor si mamele merg la Acces Direct sa se planga ca le bate barbatul si folosesc ca pretext bietii copii pentru a fi ajutate In loc sa se desparta de el, atunci nu trebuie sa stii ce-i ala prezervativ, du traditia mai deprate, cu cat facI maI de tanar copii pe care sa-i chinui. P.S. lasand gluma unele familii chiar au nevoie de mult ajutor, si nu se afla in situatia mai sus mentionata.

Răspuns utilizator avertizat
| Rainmaker a răspuns:

Anunt-o ca va avea un nepotel!

Răspuns utilizator avertizat
| Koyzu a răspuns:

Ce gluma buna am uitat si sa rad?