| CinevaNou a întrebat:

in fiecare dimineata ma trezesc cu junghiuri si dureri de spate. Nu pot sa reusesc sa dorm calumea deloc. Oare ar trebui sa nu mai dorm cu banii sub saltea?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bine ar fi daca ai imparti banii si cu noi sa ma scapi de junghiuri si dureri de spate

| SergiuBoss11 a răspuns:

laughingMi-a placut faza asta, am rememorat o intamplare din liceu.
Eram toti baietii si la un moment dat ii zice unul mai smecheras altuia mai introvertit o gluma:
"Stii de ce sunt eu asa inalt? Fiindca stau pe portofelul meu"
dupa se aseaza pe vine si intreaba iar
"Stii de ce sunt asa mic acum? Fiindca stau pe portofelul tau"