| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de fratele iubitei mele, cum il conving sa facem sex?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sunteti penibli cand puneti intrebari la caterinca *una ieftina *, si apoi cand primiti un raspuns puneti intrebarea la anonimi ca sa nu va mai faceti de ras...

| Musique a răspuns:

Tuuu,ai mai mult de 10 ani?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îi spui c-o violezi pe sora sa dacă nu face sex cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha rolling on the floor Ți-ai răspuns singur la întrebare. Cap pătrat cu mintea-n colțuri.,.,

| RainboyDash a răspuns:

Linge-l in cur!

Răspuns utilizator avertizat
| mel24 a răspuns:

Lasa-te pagubas! altceva mai interesant nu ai gasit de intrebat!?

| val18 a răspuns:

Fai un orallaughing

| KitKat15 a răspuns:

Esti cumva baiat? raised eyebrows Ce tii si cu baietii astia. -.-' Tu sigur faci misto, nu inteleg cum poti sa pui o asemenea intrebare. Hai pa, mai bine gandeste-te cum s-o faci fericita pe iubita ta. Numai Dumnezeu stie cum sta cu tine.