| anonim_4396 a întrebat:

cum ii pot propune iubitei mele sa facem sex?

11 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îi spui să vină pe la tine o noapte și îi spui atunci.

| neutrino a răspuns:

Ca si la piata: tu ii propui direct, ea accepta sau nu!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e acealasi lucru ca si cum i-ar propune sa megeti la cumparaturi!
Acuma, presupanand ca va cunoasteti de ceva timp, aveti varsta necesara, sunteti informati sufiicent, totul vine de la sine.
Cu siguranta ca vei stii cand si ea pregatita si vrea!

| PedoBarbie a răspuns:

*neserios mode*Zi aşa: facem de o mămăligă?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denis vrem mai multe detalii. Ca de ex cati ani ai tu, cati ani are ea. La ce mijloace de anticonceptie te gandesti. De ce doresti sa faci sex cu ea? De cat timp sunteti impreuna? Ce ai de gand sa faceti dupa.
Da detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Denis,nu propui nimic.Asta trebuie sa vina de la sine, in functie de loc si moment precum si de sentimentele voastre.Nu negociezi ca la piata.Mult noroc.

| MiruD a răspuns:

Eu zic sa fii romantic! Incepe cu un mic preludiu. Daca te va respinge inseamna ca nu vrea. Daca iti raspunde cu acelasi gesturi. "da-i inainte"! happy

| AnnonnyMa a răspuns:

De ce sa ii spui? Invito la tine pe motiv ca vrei sa vedeti un film, apoi sarutari lungi, o pipai, incearca s.o dezbraci si vezi cum reactioneaza succeswinking

| florinrazvan a răspuns:

Sall aduo la tine sava uitati la un film, vezi sa fii singur acasa sau daca ai parintii ok si nute deranjeaza, si incearca mai intai sarutari si asa mai departe, vezi daca merge daca vrea si ea, nu-i spune ca taranu vreau sex! bafta

| spyyns a răspuns:

Daca esti cu aceea fata de peste 2 luni cam asa. Poti sa o intrebi direct daca ia iti spune da, Multa Bafta! Daca ia iti spune "Nu", este deoarece ca ori ii este frica sa se dezvirgineze(in cazul ca este virgina) ori tot la fel se teme ca sa nu faci sex cu ea si dupa aia sa te desparti de ea. Iti va spune cand este ea pregatit nu trebuie sa o intrebi de 20 de ori pe zi daca vrea sa o faca cu tine, da sa nu astepti si tu 9, 8 luni, 1 an. Mai asteapta si tu inca 1 luna, 2 maxim 3 si dupa spune-i ce simiti inlegatura cu asta si o sa inteleaga.

| Rome0Oo a răspuns:

Ma nu zi direct o sa se supere e cum ar fi sa te duci la prostituate, o iai si tu cu saruturi pipaieturi asa din ce in ce mai intense trebuie sa (o atragi in capcana) fara sa-si dea seamalaughing