| iuLyNes a întrebat:

Întrebare : De ce spălăm prosoapele de baie, nu suntem curați când le folosim?

4 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu toti ne spalam cu sapun...

| AirănMeidăn a răspuns:

Intrebare : De ce aruncam hartia igienica dupa ce o folosim? De ce nu o putem pastra sa o folosim de mai multe ori, ca doar tot aia facem cu ea!

| RareşTPUro a răspuns:

Raspuns funny: Ca sa fie mai curate decat noi sau sa le luam culoarea.

Raspuns serios: Pentru ca se imbiba aburul din baie cu care ne-am spalat (cei mai multi dintre noi dupa ce ne stergem lasam prosopul in baie unde e aburul si se depun microbii mai usor). Si din cauza celulelor moarte care se depun in momentul stergerii pe prosop.

| TruewordxD a răspuns:

De ce sa ne stergem la fund daca oricum ne c***m din nou?