| Jigsaw a întrebat:

Bun, deci : De ce spalam prosoapele cu care ne-am sters daca se presupune ca dupa ce am facut baie sunteti curati?

9 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

E logic...mai intai am inmuiat scoarta de jeg si cu prosopul l-am dat jos!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Sunt pline de păr straight face.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

La această întrebare îți poate răspunde numai o gospodina adevărată...

Nu te uita așa la mine! Eu nu sunt gospodină, cu atât mai puțin una adevărată!

| RockaruL a răspuns:

Dacă îţi spun că eşti prost, mă crezi? raised eyebrows

| Jigsaw explică (pentru RockaruL):

Ai grija cum vorbersti "rocarule".Nu uita ca este la T/A si nu trebuie luata in serios. Data viitoare abtine-te, nu faci decat sa dai dovada de imaturitate.

| RockaruL a răspuns (pentru Jigsaw):

Sper ca stii ca pana la urma vorbesc cum vreau eu, nu? Si tu abia ai aparut la T/A asa ca taci...Pfff,unii dintre voi luati netul prea in serios...

| Jigsaw explică (pentru RockaruL):

Vai de capu' tau.

| Jigsaw explică:

Suntem*.aiurea graba asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu merita spala-te dupa ce se usuca le poti rezema de calorifer ca pe scindura, Cind il folosesti la alt spalat trebuie sa tabari pe el cu ciocanul de jnitele sa il faci moale.