| Lumy a întrebat:

De ce spalam prosoapele de baie, nu suntem curati cand le folosim?

Răspuns Câştigător
| kathessa a răspuns:

Poate ca nu sintem chiar curati. Si daca sintem dupa dus, cind te stergi iti iei un strat de piele moarta. In plus, poate ai surpiza sa il mai foloseasca si altcineva... Apoi, el sta in baie in abur, adica microbii sint la ei acasa... In alta ordine de idei, te-ai sterge cu un prosop care nu a fost spalat?

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sincer...
Te`ai gandit mult inainte sa pui intrebarea asta?laughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

straight faceCum sa nu le spalam? Este normal sa le spalam idediat cum sunt folositewinkingAsta pentru ca si altcineva trebuie sa se stearga cu elewinking

| sorin a răspuns:

surprise, se mai si murdareschappy

| andreyutzzu3 a răspuns:

rolling on the floor intrebarea zilei laughing

| utilizatortpu a răspuns:

Niciodată în viaţa mea, nu am spălat prosoapele de baie. Întotdeauna le-am pus în maşina de spălat.happy E ok?!

| Lumy explică:

Da...am gasit intrebarea tot pe googlerolling on the floor
ce face plictiseala din om
PS: stiam k se spala din cauza celulelor moarte care se depun pe prosop dar vroiam sa stiu si eu voi ce credetihee hee

| Roxu a răspuns:

Poi. sunt ude dupa folosire si se pune praful pe elethinking Nu?:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumy santem curati la trup. dar la suflet? ce crezi? sufletul poate mirosi urat? cred ca bacteriile de pe piele care raman miros urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa tu