| Adina a întrebat:

De ce spalam prosoapele de baie?
Nu suntem curati cand le folosim?straight face
laughing

Răspuns Câştigător
| zoloteck a răspuns:

Gandeste-te ca atunci cand te stergi cu el se uda... iar apa ramane in prosop, chiar daca se usuca o sa miroasa a statut daca nu este spalat.

27 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Mda. Ceva de genul de ce Marea Rosie nu e rosie, nu? Romanul, vesnicul filosof.

| Vizitiul a răspuns:

Multi pretind ca iubesc animalele domestice (caprele, porcii, mieii), daca le iubesc de ce le mananca?

| Vizitiul a răspuns:

Vac ca mi-ai si dat stupid, care-i mai stupid, raspunsul meu sau intrebarea ta? Daca adresati astfel de intrebari, asteptati-va la raspunsuri pe masura! Hai, dovedeste-mi infantilitatea si mai arunca-mi unul rolling on the floor.

| cornel a răspuns:

Pai te stergi cu ele si atunci sunt ude.murdare putin.totusi trebuie sa le speli ca sa fie fresh.

| Adina explică:

Te doare capu`?

| Adina explică:

Waaa; x

cica-s aiurita.

si?

te doare pe tine capu`hee hee?

mmm.nu-mi pasa.

pun ce intrebari vreau eu.

ok?

| Adina explică:

Deci te doare capu`laughing

ii grav

du-te la un medic

| Adina explică:

Ce sa fac...

Nu`mi pun mintea cu una ca tinelaughing

Care zici ca'i picata din...

laughing

| Adina explică:

De*

| Adina explică:

O lingihappy

| Adina explică:

Hey...
eu observ ca te caracterizezihee hee

| Helăăău a răspuns:

Buna intrebare laughing

| marrr a răspuns:

Pentru ca in timp, acele prosoape incep sa se murdareasca sau sa miroasa urat. Chiar daca suntem curati cand ne stergem pe maini, pe corp, acea apa care ramane pe prosop se usuca si capata un miros neplacut.

| RфZaημtzα a răspuns:

Are mare dreptate zoloteck si marrr

| Fvn a răspuns:

Hai sa dam copy/paste de pe net aici ca sa luam si noi puncte in rank!

| Fvn a răspuns:

Adina...se vede ca esti doar o copila aiurita...eu zic sa taci din gura inainte sa te faci de rahat complet.

| Fvn a răspuns:

Waa; x nu m-am luat de intrebarile tale...deci,am dreptate...copila aiurita.

| Fvn a răspuns:

Nu, de fapt sunt chiar bine. nu am nevoie. si asta e cea mai penibila insulta...hey ppl, can i have a LMAO? [daca stii ce inseamna/asta inainte sa dai search pe googlehee hee]
a, si daca vrei, o tinem asa pana la anul'. crede-ma, pot, nici n-ai idee cate replici am in mine pentru oame...pardon,copile aiurite.

| Fvn a răspuns:

Tu esti picata din...vai de mama ta laughing
saraci parinti, imi pare rau de ei ca au asa progenitura in casa.

| Fvn a răspuns:

Oricum, nici nu mai continuam. Respect site-ul, asa ca nu fac aici chat. hai pahee hee a, si m*ia aia s-o iei tu, eu n-am nevoie de ea.

| Fvn a răspuns:

Aaa acum stiu de unde te cunosc eu maaaa, esti fata lu' aia de la colt care o reguleaza vecinu' de la 3! da ma! in sfarsit nu stiam de unde numele si scrisu de curva laughing

| Fvn a răspuns:

Nu iubita mea. du-te si linge-te singura. adoptato

| dyddyyyx18 a răspuns:

laughing thinking
pentru ca se ud, si incep sa se formeze micobi in ele.

| onofrei89 a răspuns:

thinking, o intrebare bunalaughingbtw(Teo/Cafe Deko nu?)

| pink07 a răspuns:

Buna intrebarelaughing)
nu m-as fi gandit sa intreb asa ceva pe cinevalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dreptate.chiar ca daca ai adus vb o sa aflu eu si iti mai rasp.:-)

Fiind ude, praful se lipeşte mai uşor de ele şi se murdăresc.