| Hammurabi a întrebat:

Întrebare pentru fete/femei :
Dacă în perioada asta sunteți nevoite să mergeți la un control ginecologic, cum v-ați simți fără chiloți pe voi dar cu masca pe față? laughing

9 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

La fel ca înainte de masti. Nu chipul e jenant sa-l expun.

| Hammurabi explică (pentru Lioana):

Psihoterapeutul E.J. Harwell spunea că nimeni nu ar avea o problemă să se expună nud, dacă ar avea fața acoperită (identitate ascunsă).

| Lioana a răspuns (pentru Hammurabi):

Eu as avea.

| Hammurabi explică (pentru Lioana):

laughing

| Goete a răspuns:

Eu cand am fost cu prietenul meu la plaja nudista si a venit vecina noastra, el si-a acoperit scula, eu fata - ca pe mine ma cunoaste dupa meclă. Deci, medicul oti vede *** dar oricum nu te va recunoastewinking

| Hammurabi explică (pentru Goete):

E corect ce spui tu doar dacă e prima dată când mergi la acel medic.
Pentru că, de a doua oară încolo, nu e deloc nevoie să-ți vadă fața ca să te recunoască. laughing
(iar prietenul tău, e dubios dacă s-a temut că-l va recunoaște vecina după sculă) laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cringe.

| EcceHomo a răspuns:

Mult mai confortabil.
Știi ce întreabă un ginecolog, dacă trebuie să îți introducă o sondă?
-E rece instrumentul meu?
Acum, ii poți răspunde liniștită :
-Putin, însă pot aștepta până vi-l încălziți!big grin

| TantiMarioara a răspuns:

Exact la fel cum te ai simti tu daca te ar cauta in fund cu lupa si ai purta masca
Ti am fost de ajutor?