| kissbacau a întrebat:

Ma tot gandesc cum sa iau cate 1 euro de la 10.000 de oameni. aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| slowswag a răspuns:

Faci ochi de catelus

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Spune-le ca se vor infesta cu paduchi dacă nu îți dau un euro.

| Xtadelo a răspuns:

Speli parbrize la semafoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi din casă în casă şi vinzi gumă cu câte un euro, spunând că guma aia le va face dinţii albi pentru totdeauna.

| AdrianVoicu a răspuns:

Vad ca esti din bacau si eu sunt din bacau vino le la mine ca te duc la un bar pe nume scandurica si are pacanele PS BAGA BANI LA APRATE

| kissbacau explică (pentru AdrianVoicu):

Da parca avea si tonomat de muzica acolo de manele laughing

| NemNUZ a răspuns:

Te faci primar happy

| RainboyDash a răspuns:

Ameninta-i cu un fir de par

| Dolofănica a răspuns:

Îți dă fiecare om o pătrime dintr-un ban de 1.

Răspuns utilizator avertizat
| aliiluvyou a răspuns:

Du-te la metrou, te pui in genunchi, frumos..si strangi poate si mai mult.

Întrebări recente