| Crii25 a întrebat:

Bunahappy am primit o tema foarte nasoala:trebuie sa-mi infintez o firma, unde in centrul orasului si am la dispozitie sediul firmei...si 10.000 lei+contabilul platit si aceasta firma trebuie sa functioneze, ca sa pot sa "produc" bani mai apoi straight face aveti vreo idee? eu ma tot gandesc si nu-mi vine nici una.Cel mai bun >raspuns--funda :*

Răspuns Câştigător
| PopAdrian a răspuns:

Creeaza o firma de confectii (haine), mi s-ar parea cea mai buna optiune. Poti face si o firma de cattering (adica cu mancare care se livreaza la domiciliu), sau ceva cu flori, prajituri, dulciuri etc.

Nu trebuie sa te candesti la ceva extrem de mare pe moment deoarece ai "buget limitat" si cam mic momentanwinking Spor!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Ipoteza problemei tale este total gresita, nu vei gasi orasul in centrul caruia sa-ti faci o firma in conditiile descrise de tine.