| ShukaruCobraPrintulSpanieiSuhara a întrebat:

Mama imi zice mereu "draga" si ma imbratiseaza.Credeti ca vrea sa ma violeze? Sa anunt Protectia Copilului?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Protecţia Copilului suni după ce s-a comis fapta, nu înainte fiindcă ai bănui tu că ar putea să se întâmple.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu - anunță „Protecția părinților", să vină să te ia #$%^&* de-acolo, să poată oamenii ăia trăi liniștiți.

| suităr a răspuns:

Imi place username-ul tău.

| AirănMeidăn a răspuns:

Mai bine ai suna la Protectia Animalelor.

| AinştainIsBack a răspuns:

Tu poti sa o bati pe mama ta cu valoarea si shukarul pe care le ai la nume.

| WarThunder a răspuns:

Contacteaza-l pe Zmenta

| DiamondFlower001 a răspuns:

Esti prea neimportant sa anunti protectia copilului. Din partea mea sa-ti faca ce vrea.