| AtsukoKure a întrebat:

Mda ce are toata lumea cu noi veniti adica...pe mine jumate din T/A ma uraste doar pentru ca sunt nou...

49 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Jumătate - 1.
Încă ești nevinovat. laughing)

| MâţulMov a răspuns:

Eu nu te urasc, te iubesc la fel de mult cum iubesc reclamele de pe TPU.
Glumeam, esti de treaba.

P.S. Avatarul tau e super.

| ady123 a răspuns:

Eu nu te urascpuppy dog eyes

| zurick a răspuns:

Eu urasc tot.Dar am o ura mai mica pentru Dl. Edward

| suităr a răspuns:

Tu chiar ești de treabă.
Insă sunt alții care nu vor sa se integreze frumos, cum o fac alții, ci intra direct in pâine! Hei, cine nu a auzit de Panic4Free?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Normal nu am avea nimic (presupun) dar cea mai mare parte din ăştia noi sunt neamuzanţi şi ne distrug nouă toată distracţia. Tot TPU-ul s-a mutat aici şi majoritatea, cum am zis mai sus, sunt neamuzanţi. Nu zic că eu aş fi mai presus, dar măcar eu am învăţat şi nu copiez, nu mă repet, nu pun acelaşi fel de întrebare sau răspuns de mi de ori doar pentru că aşa am văzut la un alt user apreciat aici.
Sper că te-am lămurit nenea, hai pace!

| AtsukoKure explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Frate chiar ca unii dintre voi sunt nesimtiti rau.
Dupa parerea voastra cam orice nou venit e prost.
Zici ca am fii niste monstri...wtf

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Am zis că-s proşti? Or fi, dar n-am zis! Ideea e că au venit toţi prea deodată şi ei nu ştiu nimic şi nici nu pot să înveţe dacă userii vechi abia îi mai vezi. Aruncă şi tu o privire la cum era înainte. Eram ca o familie. Şi tu ai gândi la fel dacă ai fi în locul nostru, dar nu eşti!

| AtsukoKure explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Nici nu imi mai bat capul cu voi. Frate...toti noi veniti incearca sa se integreze aici...dar nu vreti sa ii acceptatistraight face

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Pentru că nici ei nu vor să înveţe de la noi! Nici nu te-ai întrebat de ce nu-i acceptăm, ţi-am dat repede cu părerea.

| AtsukoKure explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Eu sunt dornic sa invat dar poate si alti noi veniti sunt dornici sa invete de la voi doar ca le-a fost frica sa nu sariti pe eihappy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns (pentru AtsukoKure):

Sa-ti traiasca! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru 六兆年と一夜物語):

Este un site pentru toata lumea, iar daca doresti sa te amuzi doar tu si prieteni tai iti poti face site propriu, daca taceai filosof ramaneai! Ceea ce ai scris tu acolo ar insemna ca nu am nimic cu tine dar lasa-ne in pace, tu precum altii care nu agreati bancuri dar agreati intrebari de genul :http://www.tpu.ro/......-de-plus/, sau sa postati tot felul de zmangalituri " va place cum desenez?"... mars la scara ta!

| Naяutσ a răspuns:

Stii care e treaba?
Ei si-au format o familie, cu conflicte glumite de-ale lor si e greu sa te bagi in '' grupul lor '' de ce? Pentru ca nu vor sa renunte la trecut si vor sa traiasca aceleasi momente la nesfarsit. De asta sunt asa de '' protectivi '' si incearca cu disperare sa ''scape'' de altii.

| Neverwas a răspuns:

Niciodata nu apare doar cate un nou-venit, ci un 'val' intreg. Majoritatea acestor specimene nu fac altceva decat sa-i faca idioti pe toti userii vechi, si sa faca pe inteligentii.
De asta majoritatea celor de pe T/A urasc nou-venitii.
Si eu sunt relativ noua(am venit cu fostul 'val'), asa ca iti pot spune ca pana la urma majoritatea nou-venitilor se vor retrage, si atunci vor ramane aici doar cei care merita.
Asa ca nu-ti face probleme, ura asta n-o sa mai dureze mult timp. happy

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Fiindca putem si, oricum, noi suntem ca vinul. Cu cat mai vechi, cu-atat mai bun happy. Si tu o sa fii asa dar mai aide asteptatwinking

| AtsukoKure explică (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Eu am un har...sunt deja la nivelul 6/10 si de 2 zile sunt aicilaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu esti de treaba dar altii ma enerveaza la culme, majoritatea sunt ca o raie. Mi-e dor de astia ce au renuntat de curand la T/A.

| AtsukoKure explică (pentru anonim_4396):

Huh...credeam ca si tu esti unul dintre aia care cred ca orice nou venit e prost.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Majoritatea nou venitilor sunt jalnici, nu se potrivesc aici, tu esti una din exceptii. Nu trebuia s-o aperi pe Killera aia tampita, in iulie m-a enervat la culme, eu incurajez ateismul de cand sunt pe TPU(2011), nu am nimic cu crestini doar ca nu-i inteleg. Azi am fost si destul de stresat(am pus 8 intrebari si le-am monitorizat constant).

| AtsukoKure explică (pentru anonim_4396):

Imi pare rau dar o s-o sustin pe Killera incontinuare pentru ca este prima persoana de aici care ma tratat frumos...nu ca pe un monstru...Si facem pace?

| αɴι28 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Nici eu nu te-am tratat ca pe un monstru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AtsukoKure):

Dar ea nici nu e cunoscuta pe T/A, nimeni nu a observat-o, a intrat timp te o saptamana in iulie, iar acum a revenit, eu nu am putut-o uita, e jalnica. Cu tine nu am nimic. Azi am fost destul de stresat, nu sunt mereu asa de antipatic. Prieteni?

| AtsukoKure explică (pentru anonim_4396):

DAhappy

| AtsukoKure explică (pentru anonim_4396):

Si chiar daca nu e cunoscuta ea macar sa purtat frumos cu minehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te urăsc. puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai tu impresia asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off topic: Voi, astia cu prieteniile, sunteti ciudati rau... Faceti-va macar cont de facebook daca nu sunteti in stare sa socializati in viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu nu te urăsc sad

| αɴι28 a răspuns:

Eu nu te urasc.Esti de treaba.

| AtsukoKure explică (pentru αɴι28):

Stiu am vrut sa scriu in intrebarea mea si niste exeptii dintre cei mai vechi care nu ma uraschappy

| AtsukoKure explică (pentru AtsukoKure):

Dar stii tu...imi e lene sa scriu asa de multlaughing

| YellowShoes a răspuns (pentru αɴι28):

Dar pe mine ma urasti?:->

| αɴι28 a răspuns (pentru YellowShoes):

Nici nu te cunosc. O.o

| αɴι28 a răspuns:

Pentru nou venitii aia neamuzanti(tu esti amuzant, deci nu faci parte din aceasta categorie)cred ca va trebui sa facem o carte(ma rog, un comic) cu titlul "Cum sa fi amuzant"

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Şi ce-ţi pasă ţie că nu te place nişte anonimi de pe un site?

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Stiu sentimentul adica cand vei deveni mai vechi si vor aparea altii noi vei stii ce fel e ca e mai bine decat cei noi dar pe tine te plac pentru ca esti haios sa stii big grin

| GasaiYuno a răspuns:

Eu n-am nimic cu tine.

| Mokaxoxo a răspuns:

Eu nu te urasc.Esti chiar amuzant!

| moilolyta09 a răspuns:

Eu n-am nimic cu tine. puppy dog eyes Aşa am fost şi eu la început...

| sebyse a răspuns:

Faca e ca noi ne-am cam obisnuit impreuna ca preteni (din cate stiu eu ashadow Exceel ani28 六兆年と一夜物語
si inca uni care ne distram impreuna)
si-ti dai semama cum e sa vina cineva necunoscut

sau poate sunteti doar neamuzanti

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru sebyse):

Tu cine eşti? o.O

| AtsukoKure explică (pentru sebyse):

Frate nici ca va pasa daca suntem de treaba sau nu numa ziceti ca uite asta e nou venit hai sa ii zicem ca e prost si peace... De exemplu sunt si cativa dintre useri mai vechi care macar sunt de treaba si ma inteleg cu ei. Dar unii dintre voi sunt chiar nesimtiti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebyse):

Si tu esti nou venit.

| sebyse a răspuns (pentru AtsukoKure):

Eu nu am nimic de cat cu david sincer cu voi ceilalti nu am nimic
din parte nea pot veni toti
dar majoritate vem sa readucem T/A unde a fost cu intrebari adevarat amuzante

| αιкσ a răspuns:

Mda...Știu sentimentul, Sunt pe categoria asta din luna Mai, majoritatea răspunsurilor mele sunt pe categoria asta, nici nu știu daca am răspuns si pe alta categorie pentru ca am incercat sa „intru" aici pentru ca mi-a plăcut că sunt ca o familie aici :3, Deci într-un fel mi-am făcut cont pe TPU pentru această categorie, recunosc că la început am cam copiat pe alții tot încerc să „intru" și eu în categorie...Dar cred ca în zadar pentru că nimeni nu ma suportă (cred), poate nu mi-am da seama si fac parte din categoria copiiatorilor x.x

| AtsukoKure explică (pentru αιкσ):

Ce in genu si la mine...mi-am facut cont pentru aceasta categorie... dar am incercat sa nu copiez pe nimeni.dar tu imi pari detreaba

| αιкσ a răspuns (pentru AtsukoKure):

Decii...în primul rand, sunt detreaba :3 apoi, dar diferenta este că pe tine te „plac" toți (corect?) sa zic așa, dar pe mine mă „place" cineva? Ceea ce vreau să zic este ca au venit multi alti noi și eu au fost acceptați foarte repede dar ceilalți care sunt de mai mult timp și știu despre ce este vorba pentru că i-au urmărit dar nu s-au băgat în seama și știu tot ce se întampla de ce nu sunt acceptați?

*Nici eu nu ințeleg ce zic, nu te speria dacă nu îmi întelegi logica ciudată ^^*