| Turiac_Delia_1998 a întrebat:

De ce il uraste lumea asa de mult pe Justin biber?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Eu nu-l urăsc dar nici fană nu sunt!
Excentricitatea de care dă dovadă îl face să fie așa catalogat!
Pa, pa.

| AleexNC a răspuns:

Eu unul nu am nimic cu el. laughing
Dar na are si el fite de vedete, ce sa-i faci...

| DaveMustaine a răspuns:

Lumea nu-l uraste, ci pur si simplu il critica doar pentru faptul ca e...altfel. S-a lansat intr-o maniera diferita, a adoptat o alta atitudine decat ceilalti si dupa cum stii tot ce e inovatie atrage cu sine polemici. Nu am nimic cu Justin Bieber, dar muzica lui e seaca...tip comercial, nimic mai mult.

| LoveLebadaa a răspuns:

Buna! Hristos a inviat!
Pai din invidie si cica e gay. Daca era gay nu mai era impreuna cu Selena Gomez, nu? Nu sunt o fana, dar nu mi-a facut nimic rau, de ce sa-l urasc? In fine...fiecare cu parerea lui...
Am dreptate? happy

| Turiac_Delia_1998 explică (pentru LoveLebadaa):

Da! De parere.a asta sunt si eu happy

| GrigorieMas a răspuns:

Se numeste Justin Bieber, si presupun ca din gelozie, fiindca el are succes ei nu. Ca e gay, ca e fetita, ca-i urat, ca e un caracter prost, astea sunt vrajeli. Din cauza succesului pe care il are, este el atat de urat.

| e7d7n7 a răspuns (pentru GrigorieMas):

De fapt toată lumea îl urăşte că-i hipster, are voce naşpa, şi în general muzica lui(impropriu spus muzica lui că el doar cântă, nu scrie el versurile, le fură) este ascultată de fete cu vârstele cuprinse între 8 şi 15 ani care iau drept exemplu un idiot.
Toată lumea urăşte homosexualii şi hipsterii, deci de aia!
Îţi spune eu că nu-l invidiază nimeni. Cum ai putea invidia un retardat? Păi bă, invidiezi oameni care îţi sunt net superiori ţie, nu labe triste.

| David992 a răspuns (pentru e7d7n7):

Imi place raspunsul tauhappy