| Florennce a întrebat:

Parca toata lumea ma uraste, parca toti imi vor numai raul...
Ce se intampla cu mine?!

5 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Paiii....in primul rand ar trebui sa iti schimbi poza de profil laughing
in al doilea rand, ai cu cineva cu care sa vorbesti?

| dasdsad a răspuns:

De unde ai dedus ca toti iti vor raul si te uraste?

| Roxaniki98 a răspuns:

Hmm.s-ar putea sa treci printr-o perioada de depresie sad sau doar sa ai probleme! happy ce s-a intamplat? de ce crezi asta?

| Roxaniki98 a răspuns:

Hey! ce s-a intamplat?

| Florennce explică (pentru Roxaniki98):

Hmm. Nu stiu. Nici nu stiu ce sa mai vorbesc sau ce sa mai zic despre mine, nici nu stiu ce sa mai cred..nici nu pot sa mai zic ceva. In momentul asta, chair nu mai pot.