| anonim_4396 a întrebat:

Nu ar trebui ca TPU sa dea o resetare la topul primilor " intelecti" de aici? Adica m-am saturat sa-i vad primii pe RAY si IoandeLasal, ambii imi sunt antipaticiwinking
Bine in topul asta 10 mai apar si alti antipatici precum suntserios cat si Annastassia...
Dar totusi primii doi au o viata sau nu? Ma refer in ultimii ani de zile ca acum cam toti suntem o apa si un pamant, rupem netul in doua si statul in casa conform legii ce ne tine blocati.

7 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Cu cat esti mai vechi si cu cat castigi mai multe puncte (nu conteaza cum), cu atat esti mai sus in top.

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru XKronstadt):

La cine te referi nepoate de pe pozitia 36.000?
vezi ca simpatik este recunoscut pe TPU ca fiind user activ, tu nu stiu cine esti!
Data viitoare da-o pe romaneste, ca englezii nu folosesc sintagme englezesti.
cheers!

Răspuns utilizator avertizat
| Simpatic a răspuns (pentru XKronstadt):

Du-te mai trollule de aici.
N-ai ce face de te bagi in seama? mergi la serverul tau de CS:Go si joaca-te.
Agramat? ma faci sa rad, cred ca sunt mai citit si mai cult decat tine de 1000 de ori, arata-mi o greseala gramaticala facuta din necunostinta!
Deci va place aiurea sa va bagati in seama, cred ca nu ai idee cu cine vorbesti dar iti dai cu parerea.
Frustrat esti tu eu nu am niciun motiv, asa ca nu-ti mai da cu parerea mai basitule!
Normal ca esti un nepot, odata ce esti mai mic de ani ca mine si nu ai trairile mele!
Cand am zis de cei din top 10 am facut-o cu nota de sarcasm, dar ce sa stie un copil cu acnee juvenila si impresii de jucator de GTA, stai in banca ta, printre golani versati nu ai sanse de izbanda! Cei smecheri in cartier ii numesc nepoti pe cei fraieri, dar stai ca nu stii cum e in cartier ca nu ai voie sa iesi din casa si nu acum cand e stare de urgenta ci mereu ca nu iti da voie mamica.

| Swae a răspuns:

Ai o viata dar esti la fel de activ pe aici ca si ei si iti pasa prea mult ca sunt altii in top.
Fkin 1st world problems. laughing

| Simpatic a răspuns (pentru Swae):

Mda, ai si tu problemele tale te inteleg