| ciribist a întrebat:

Pot sa intreb si eu de ce toata lumea il uraste pe jastin bieber sau cum lo chema nu ca mie mi-ar placea dar in afara de cum canta de ce il urasc toti? Adica a facut o greseala la o emisiune sau ce? Cele mai amuzante raspunsuriiiiiii!

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Pentru ca are voce de fata, dupa predictiile hateri-lor a recunoscut că e gay, i s-a urcat celebritatea la cap, a avut si are freză de papușă...

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

S-a combinat cu mă-ta și ai ieșit tu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Apoi eu ma combin cu mama ta si iese sfarsitul tau

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Ihihihi. Bine.batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Musique):

Iti convine? laughing

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. laughing)))

| Neverwas a răspuns:

Pentru ca se crede barbat.

| Seducatorul a răspuns:

Pentru ca e un Mare PopoGay ipocrit, nerecunoscator si nu in ultimul rand e Gay!

| Bia001 a răspuns:

Pentru ca nu a aflat ce este aia dry cocker

| Georgianaaa909 a răspuns:

Nu sunt fan Jastin Biber, dar nici nu il urasc... Vreau sa spun ca imi place cum canta.Si inca ceva, cam toti baietii il urasc(pentru ca are faima, fete, bani)! Si inca ceva nu e poponar, ca nu ar sta SELENA cu el daca ar fi asa.Ma rog invidiosii spun ce vor, pentru ca sunt rare fetele care nu il plac.

| suităr a răspuns (pentru Georgianaaa909):

I don't like him.batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgianaaa909):

Aha,deci tu ii ti apararea pentru ca tu urmezi dupa el! laughing

| Georgianaaa909 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftim? Nu va inteleg...nu ii iau apararea si nici nu ascult muzica lui, dar nici nu am nimic cu el(imi e indiferent asa cum imi esti si tu)Clar baietica? big grin Si apropo nu urmez dupa el, sunt fata si ai grija cum vorbesti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgianaaa909):

Fa,ce ma-ntere pe mine? Tu nu ma contrazici pe mine, ca daca iti arat tufisul meu te sperii laughing

| PufuleteDulce a răspuns:

Justin Bieber* Deci am auzit ca majoritate lumii il uraste pentru ca nu le place cum canta(Ok pana aici intelesesem si eu) apoi au spus ca e gay(ei bine, aici m-am pierdut si eu). Apoi am concluzionat ca ei(haterii) il numesc gay doar pentru ca are vocea mai subtire si li s-a parut ca melodia aia cu "Baby" e mai de gay.Acum chiar nu ii inteleg dar totusi chiar sunt curioasa de raspunsul unuia care il uraste...Aaa si sa nu uitam ca majoritatea il numesc gay pe JB iar el este impreuna cu Selena Gomez.Dar chiar sunt foarte curioasa si pana la urma chiar daca ar fi gay nu ii inteleg care este problema lor...