| XxTerrorxX2 a întrebat:

De ce toata lumea il uraste pe Justin Bieber? a facut ceva? explicati-mi happy funda

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu le place cum cântă.
Și cum s-a dezvoltat spiritul de turmă, toata lumea-l dezagrează.
Baftă!

| vali1985 a răspuns:

Lumea il uraste pentru ca sunt invidiosi pe el.

| Indestructible a răspuns:

Ai primit nişte răspunsuri de căcat.
După mintea îngustă a majorităţii oamenilor, dacă urăşti pe cineva, automat eşti invidios pe ceea ce face. Logica oamenilor cretini.

| Pikaciuuu a răspuns:

Cred ca in general baietii il urasc :p De ce? Pentru ca e mai bun si mai celebru decat toti baietii. chatterbox

| Chupaaa a răspuns:

Majoritateaa il urasc pentru ca il uraste prietenul/prietena si sa nu fie ei mai prejos. Unii poate chiar nu il suporta, dar 95% chestia cuu uratul pe JB s`a raspandit datoritaa fitelor cum s`a intamplat si cu Fuego!

| Ionascumihaita a răspuns:

Iti explic eu.Eu pana acum o luna nu l-am urat deloc.ascultam muzica lui la radio pana cand mama uitat pe un clip de al lui.El se da mare de asta toata lumea il uraste.Se da mare in toate clipurile pe care le are.