| HaruhiFujioka a întrebat:

Ce are toata lumea cu Justin Bieber? De ce il uraste toata lumea? A facut ceva anume?

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Lumea nu il uraste,lumea face misto de el. Pornind de la parul lui,de la numele/prenumele lui, vocea lui, atitudinea lui...etc.
Lumea nu se ia numai de Justin Bieber, nu te simti ofensata, lumea se ia de toti care nu le sunt pe plac; exemplu: Tokio Hotel. Ar trebui sa imi pese mie de ce zice lumea? NU. Parerea mea conteaza. Asa ca stai linistita si nu mai apleca urechea la toate chestiile care le auzi si te deranjeaza. happy

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Îl urâm dintr-un singur motiv, ne inspiră aerul degeaba și noua nu ne place risipa.

| pwp a răspuns:

Nu e ura.doar ca ne batem joc de el.
are vocea de fata, i-a murit frizerul.chestii de genul.
pe mine ma enerveaza ca a devenit vedeta internationala intr-un timp ffoarte scurt.dar nimeni nu vede ca are de 3 ori mai multe dislike-uri decat likeu-ri?

| Underground_8492 a răspuns:

S-a nascut

| 5Cx a răspuns (pentru Underground_8492):

Sa stii ca imi pare rau ca tu te-ai nascut!

| JustMe_7096 a răspuns:

Nu stiu! si eu ma intreb acelasi lucru! mie imi place de el! adica imi place mult cum canta dar si cum arata! ce nu imi place la el este atitudinea care uneori este prea exagerata pentru un pusti de 17 ani! ce are lumea cu el? pai...INVIDIE! eu asta cred...isi bat joc de el pentru ca sunt invidiosi pe succesul lui!tongue iti spun acelasi lucru ca si AđıAღTom! nu le da atentiewinking daca tie iti place e de ajunstongue:X

| ina_9944 a răspuns:

Nu a facut nimic doar ca ma enerviaza la culme nul suport din cauza ca se conporta ca o fata happy nu am nimic cu el dar e enervant

| Gheorghitza a răspuns:

In unele cazuri e mai mult invidie, are succes prea mare, iar cei mai mari de varsta lui care cred ca au voce mai buna ca el prin faptul ca nu au succesul lui il critica