| D3I3 a întrebat:

Povesteste o intamplare amuzanta la care ai fost de fata big grin

5 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Cnad am realizat ca fata de langa mine nu ma placea si ca imi pierdusem 2 ani pentru ea...Cand am alergat pana la scoala pentru un profesor sa-i dau o fisa si venisem cu o ora mai tarziu, dar nici o probleme, el plecase cu 3 mai devreme...

| emayperritos a răspuns:

Eram la coafor si asteptam sa ma tund. Deodata se aude din partea cealalta a peretelui vocea coafezei.
-vrei sa ma pupi nu
Eu ascult in continuare
-vrei sa ma pupi nu
Imi zic in gand... este femeie casatorita cu copii dar nu ma bag in treburile lor.
Stau eu asa si iese un barbat cu un caine pudel mare pufos cu codite. Deabea ma aptineam sa nu rad... ha ha ha. ea vorbea cu cainele.
sper ca ti-a placut.

| cristi202 a răspuns:

Merg pe strada. Trec pe linga un tip cu un catel, dintre aceia care sunt cei mai mici, de citiva cm happy, catelul, cand ma vede incepe sa latre pitigaiat la mine, cand il vad imi zic ca nu e nici o problema la cit de mic e, cand, imediat dupa aceea, ma simt tras de pantaloni de coltisorii lui micuti. Dupa aceea, el tot latrind, atrage atentia stapinului, care se uita in alta parte pana atunci si imi zice: "Stati linistit, nu musca!", la care eu replic zimbind: "Da, stiu ca nu musca!" Si azi ma intreb cum s-ar fi simtit ace om stiind ca de fapt ciinele ma "muscase", ma prinsese de pantaloni. happy

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

Profa de mate s-a ridicat de pe scaun, a început sa se plimbe prin clasă, când, deodată, dă cu nasu' de podea.

| alexwahl a răspuns:

In tinerete am jucat fotbal. Era vara si dupa cateva ore de joaca, nu am mai putut de sete. Am mers cu un amic ca sa cumpaaram suc pentru toata lumea care era pe terenul de fotbal.Am cumparat 2 sticle de cola, iar una din ele am baut-o aproape pana la 3sfert.Sucul fiind negru, ne am gandit sa reumplem sticla cu pipi.Asa am si facut. Culoarea a fost un negru-deschis, iar cel care a luat prima gura s0a cam instrambat si a scuipat. Ne am amuzat tare. El a golit jumatate din sticla, si dupa, cu toata echipa, am reumplut sticla. Seara a venit un alt prieten dornic de alergat, caruia i s-a facut sete.Toata echipa statea cu spatele la el, ca sa nu ii bufneasca rasu. Odata s-a auzit..hrrrrrr.Asta cred ca a venit de la acel pipi fermentat.