| miky008 a întrebat:

:* :X Va placut sfarsitul lumii din 21.12. 2012?:O Cum ati petrecut?laughing)

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

In PC pe TPU. in Gagnam Stylehee hee

Op, op, op laughing)

Romanian Style.

14 răspunsuri:
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Ca de obicei.

| pisoias a răspuns:

Foarte bine.Dar sper ca la anul pe 13.13 2013 sa ma fie mai distractiv.

| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Nu a venit pentru noi dar pentru vecinul meu de doua luni da. a trait doua luni cu perfuzii si ieri a muritcrying

| DedeeAndreea a răspuns:

Am dat party la scoala cu muzica, prajituri si de toate happy. Apoi am mers acasa la o prietena de-a mea si m-am distrat de minune cu ea, apoi am ajuns acasa la mine, am stat pe calculator si m-am uitat la TV.In rest, am petrecut ca de obicei(am mancat, am dormit etc.).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tequila si cu muzicarolling on the floor)

| cristianfrunza a răspuns:

Cu bauturalaughing

| miky008 explică (pentru Andreea_Dinu_1995):

Condoleante sad

| madasuk a răspuns:

Hmm laughing minunatt laughing am asteptat sa vina ciuma laughing)

| miky008 explică (pentru madasuk):

Sh a venit sauuu?laughing))))

| Musique a răspuns:

Eu am făcut nani. puppy dog eyes

| miky008 explică (pentru Musique):

Mai bine laughing)

| madasuk a răspuns (pentru miky008):

Din pacate sad da! laughing

| iHateStrike a răspuns:

Cu stil și talent l-am petrecut.