| Cucuriguuu a întrebat:

Salut.

M-am gandit de multe ori sa ma sinucid.Am vazut o gramada de metode,am invatat o gramada de tehnici,stiu partea teoretica la perfectie,insa a aparut o problema cand sa pun in practica ce am invatat.

Am remarcat ca mi-e frica de autopsie.

Ce parere aveti voi despre persoanele care fac asemenea lucruri (autopsii)?

Eu cred ca sunt baieti fini, dar au pielea rupta-n c*r.

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Propun să automobile.

| Ashadow a răspuns:

Pai poti sa eviti foarte usor autopsia: lasa si tu un biletel pe tine pe care sa scrii cauza mortii. Eventual, lasa-l langa urmele streangului, gaura din cap sau daca vrei sa te ineci tine-l intr-o mana la suprafata apei ca sa sara in ochi, pentru ca oricum nu si-ar da nimeni seama de ce ai murit in urma acestor acte fara sa-ti faca autopsie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Hai să mergem împreună la Biserică. Accepţi?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde in scopul carei Sfinte Taine...
Desi mi-ar conveni o cadelnita plina cu Sf Taina a Impartasaniei.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Sper să nu mai mă dau cu capul de masă când trec pe sub ea de Paşte sad

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hehe,cine stie la ce te gandeai...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

La ce mă gândeam? Hai că ştiu că le ai cu ocultismul...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da, ai ghicit. Mă gândeam la incest.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Tare,ai un frate sau ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Da. Frate de gradul XXI.
Glm, sunt forevăr alon la părinţi.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

# pfiu, deci n-o sa-mi casapeasca nimeni fundul daca ma mai prostesc un pic
#... sper ca nu stie karate

Pe mine m-a mancat undeva sa-mi doresc o pisica cu 9 luni inainte de nasterea sora-mii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Huh, câţi ani are sora ta?
P.S.: Dăruieşte-mi mie pisica ta de ziua mea, măcar jumate din ea...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Suficienti cat sa ma enerveze.(da, a invatat sa vorbeasca)
Vrei sa te pape, ratusco?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Pe mine nu mă papă nimeni puppy dog eyes. Dar în caz că ţi-e foame mă poţi mânca pe mine gătită-n cuptor cu felii de portocale aşezate pe mine (cu tot cu fulgi şi puf) puppy dog eyes.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Detest carnea de rata, plus ca nu cred ca mai prind de Bahagapftog(lulz mi-am amintit asta corect).
Fara suparare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Dar eu am un gust mai aparte, deci te rog să-l încerci.
Coincidenţă: şi eu detest carnea de raţă.
Mă mir cum de ţi-ai amintit corect cuvântul ăla, sau ce-o fi :O

| suităr a răspuns:

Ok,o intrebare la care chiar râd.
Ucide-te și invinge-ți fobia.

| LordBolton a răspuns:

Leaga o bomba de tine, ca nu mai pot sa iti faca autopsie laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum Dumnezeu şi Iisus Hristos vrei să te sinucizi? Nu chiar nu conştientizezi că vei ajunge în Iad?
Există Raiul şi Iadul, ciu-ciu ateilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine înainte de a te sinucide filmezi cu telefonul un videoclip în care îţi vei justifica moartea, mai apoi îţi lipeşti cu scoci pe piept un bilet (sau atârni un afiş mare în camera ta) pe care scrie "Urmăriţi videoclipul din telefon!", poate aşa scapi de autopsie. Dar de cele 3 zile(sau mai puţine în cazul tău) de chinuri până îţi moare creierul tot nu vei scăpa.

| Lolităăăă a răspuns:

Cum sa te gandesti sa te sinucizi>o, o

| InvertedDeformity a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre ei, sunt sukari.

| Terminatorul2 a răspuns:

Deci ma du-te si arunca-te de la parter si o sa fi atat de spart incat no sa ti se faca autopsie

| Mariix a răspuns:

Au valuare si SWAG.happyhappyhappy

| bibi101 a răspuns:

Fa-o pentru patrie. Omoara-te si pune o vorba buna pentru noi la Dumnezeu... laughing

| ilincaholla a răspuns:

Ba fratilor, voi sunteti nebuni? Ii dati exemple si metode cum sa se sinucida? Doamne fereste. Sa nu te puna dracu sa o faci, inteles?