| anonim_4396 a întrebat:

Dumnezeule mare! Ati remarcat ca a mai aparut un "Doomnezeu"? Ce parere aveti despre atata originalitate pe site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat de vreo cateva zile... ce sa zic... absolut inedit! D-zeii...ma-si...si eu parca vroiam sa fiu o mica divinitate! Sunt un pic geloasa!

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

O sa trimit diseara un mail sa fim nominalizati la Premiul Nobel pentru creativitate. Sunt mandru.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Nu e dumnezeu, ci DOOMneZEU, dupa cum declara! Adica Blesteeem, nu Zeeeuuu! Si e expert in seductie, daca bine am inteles. Asa ca aveti grija...

regis
| regis a răspuns:

Ei, mare lucru. La spitalul 9 sunt o gramada de napoleoni si nu se supara nimeni.

| MisterKat a răspuns:

La naiba in puii mei! Eu chiar nu stiam de asa ceva... Orice lucru are un inceput. Mie imi este mila de astia, semi-analfabeti... viitorul Romaniei, corect?!

O zi buna!

Daniel.

| sorin a răspuns:

Atata timp cat isi vad de treaba e bine.

| I'm just me a răspuns:

Hmmm. c conteaza ce nume are tu poti sa il ajuti saunu. Care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat insa nu trebuie sa ne agitam asa pentru atata lucru. Fiecare e liber sa isi aleaga ce user doreste si noi nu avem dreptul sa judecam pe nimeni pentru asta. Poate a fost doar o lipsa de inspiratie si atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si atunci cum ramane cu faza : Eu sunt dumnezeul tau, sa nu ai altii in afara de mine?hee hee (cred ca asa ceva era). Macar dumnezeu trebuia lasat in pace...desi nu-l cunosc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apar ca ciupercile dupa ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sarut toate vietuitoarele mici. dar serios mi-as dori macar inelul lui Rumburac! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@dora - vrei sa ma cunosti?
@sorin - tu iti vezi de treaba?