| Cosma0499 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta?

Nu imi merge PANDANDA, sau orice este legat de el, eu de obicei dau pe google PANDANDA si daca incerc sa intru scrie:

* Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro

* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră.

* Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Va rog sa imi spuneti si mie ce are ca as vrea sa incerc sa joc macar odata sa vad cum e, caci pare distractiv.

Am RUTTER si FIREWALL.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta?

http://www.pandanda.com/

Merge acum cu linkul?:).

4 răspunsuri:
| Cosma0499 explică:

Da tot aceeasi chestiestraight faceserver not foundstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin... si mie imi face la fel. Are momente cand merge, si cand nu merge... Vreau sa fac nivele dar nu pot din cauza ca nu merge. Cine ma poate ajuta? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cosmin imi dai mie pandandanul? te rog spune "da"