| Cosma0499 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta?
Nu imi merge PANDANDA, sau orice este legat de el, eu de obicei dau pe google PANDANDA si daca incerc sa intru scrie:

* Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro
* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră.
* Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Va rog sa imi spuneti si mie ce are ca as vrea sa incerc sa joc macar odata sa vad cum e, caci pare distractiv.
Am RUTTER si FIREWALL.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Dai clik pe link si ti se deschide o pagina, apoi dai clik pe Begin test si sub el apar 2 ferestre cu download si upload. Ei cifrele alea de acolo imi trebuie mie (cifrele finale)Speed test-ul o sa ruleze cca 40 sec. si mai spune-mi de unde ai net!(in afara de ce te-am intrebat mai sus.

8 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra de aici!(RUTTER si FIREWALL) astea doua nu au nici o treaba cu ce vrei tu sa faci http://www.pandanda.com/ poate iti merge de aici!

neluL
| neluL a răspuns:

Atunci hai sa vedem! ce antivirus ai? ce firewall? ce Adobe flash player ai instalat deocamdata si ce viteza ai la net? fa un test aici http://www.test-viteza.ro/

neluL
| neluL a răspuns:

Inchide firewall-ul si trebuie sa mearga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deocamdata nu am niciun raspuns. nici eu nu pot sa intru pe pandada! andreea.

| Cosma0499 explică:

Nustraight face

| Cosma0499 explică:

Nu merge, si nu inteleg testul alastraight face

| Cosma0499 explică:

Am download 3556 si upload 1056

| raluca879 a răspuns:

Nu imi apare chestia cu begin acolo