| DrMeow a întrebat:

Cand vreau sa intru intr-o anumita pagina imi afiseaza mesajul: Serverul nu a fost găsit

Firefox nu găsește serverul

* Verificați adresa de erori de tastare cum ar fi ww.exemplu.ro în loc de www.exemplu.ro
* Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați conexiunea la rețea a calculatorului dumneavoastră.
* Dacă sistemul dumneavoastră este protejat de un paravan (firewall) sau proxy, asigurați-vă că Firefox are permisiunea de a accesa internetul.
ce sa fac? funda!

Răspuns Câştigător
| cosmon a răspuns:

Depinde ce pagina! Poate nu functioneaza momentan!

6 răspunsuri:
| Mihay4 a răspuns:

Opera e cel mai bun browser prezent nu mananca multa memorie merge de 10x mai repede decat celelalte browsere

| chocolate27 a răspuns:

Reinstaleaza Firefox-ul sau incearca sa accesezi cu opera site-ul dorithappy

| Danciu_Irina_1954 a răspuns (pentru chocolate27):

Vreau sa reinstalez Firefox-ul

| Creatsa_1469 a răspuns:

Incearca sa instalezi Google Chrome v. 5 mie imi mergehappy

| alex98_1803 a răspuns:

E din cauza ca firefox nu e bun incearca googlecrome ca e ff bun si merge la toate daca scrii o adresa gresita iti arata mai multe si alegi deci google crome e fff bun

| azemus a răspuns:

Probabil ai un worm. Instaleaza Malwarebytes, fa o scanare completa.