| lazzaruss34 a întrebat:

Salut TPU! Am o colegă în clasă foarte fitoasă, a luat la matematica un "4" și a început să facă teatru fix când eram toți la oră, vă las și dialogul.
Profa: Astăzi Delia are nota 4
Delia: (plângând) Doamna vă implor nu îmi puneți 4 nici 10 puneți-mi 9...
Voi ce părere aveți, s-a făcut de tot râsul? Sunt în clasa a-7-a

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai doamne, am avut si eu o colega asa.Ma jur ca mereu facea fite si se lua cateodata si de colegi.O data venise la mine la banca sa-mi zica:Ori imi dai un creion pentru testul care va urma, ori...
eu:Ori ce?
Ea:Fac scandal cu tata la scoala ca nu imprumuti lucruri, cu toate ca eu nu le dau inapoi
Eubig grina? Mereu esti mereru fitoasa si increzuta.Te crezi o regina dar esti o plangacioasa fara creier.
ea:Cum indraznesti sa-mi vorbesti asa?
Eu in clipa aia nu mai putea de draci, era asa enervanta, doaaamne.
In clipa aia stii ce am facut? M-am ridicat in picioare(eram cu vreo 5-6 cm mai inalta ca ea) si ce crezi ca am facut?
Ups, cred ca o greseala.
I-am tras un pumn in fata.
Nu o mai suportam.
Timp de o saptamana nu s-a mai ridicat din banca ei si dupa s-a transferat.

Si azi ii multumesc lui Dumnezeu ca am scapat de copila aia.

Da, revenind, s-a facut de tot rasul, da.Si daca s-a facut,-a facut ea.Macar daca intreba daca nu poate rotunji la 5 sau 6. Dar 9? Aia cred ca trebuie dusa la un psiholog.Si nu cu probleme de minte din cauza durerii psihice din cauza trecutului, ci cu probleme la cap ca la ce zici tu zici ca-i de Socola.
Si eu fac teatru, dar nu la scoala.Ci in trupa DictaToris din Bacau.

| lazzaruss34 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc mult pentru răspuns, păcat că există asemenea specimene de oameni!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lazzaruss34):

Eh,pentru nimic.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-a făcut de psihiatrie.

| Lukasssz a răspuns:

E de dus la psihiatru.

| Rihanna20B a răspuns:

Toate clasele au cel puțin una de asta. Eu am 2 care dacă nu le pune 10 fac scandal, trântesc, sparg, tipa, arunca etc.
Ele se fac de ras nu tu