| anonim_4396 a întrebat:

Care este parerea voastra despre homosexuali, feministi/feministe, vorbitorii de "romgleza" si Uniunea Europeana?

8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

1. orientarea sexuala nu tine de organism ci de psihicul acestuia. Este o alegere, asta doresc sa spun. E dovedit stiintific.
2. Sunt oameni ca si tine da' cu o gandire, un comportament si obiceiuri diferite.
3. Vor sa se dea impresionanti ca stiu si ei cat de cat romana/engleza sau nu stiu asa bine engleza si exerseaza...sau nu stiu romana cum ar trebui si completeaza in alta limba laughing
4. Ar fi bine ca UE sa ne aduca intr-un stadiu in care e SUA, bineinteles ca mai sunt ani pana ne vom uni noi cum s-au unit ei! Noi ne ferim pana si de cei din tara noastra...ma rog. Ce zici? esti multumit de raspunsul meu? funda? mersi oricum!

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Donsavas):

Nu e vorba de multumirea mea aici.
Doar vreau sa stiu opiniile voastre.

| Donsavas a răspuns (pentru Volsvagan70):

Asa zic eu la fiecare raspuns dat happy o seara frumoasa!

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Donsavas):

Multumesc la fel! big grin

| sabin89 a răspuns (pentru Donsavas):

Nu e bine ca zici asa la fiecare raspuns. Dai impresia ca cersesti funda.

| Donsavas a răspuns (pentru sabin89):

Multumesc pentru parere! daca imi permiti, te-as ruga atunci cand iti pui opinia despre un anumit lucru, sa vii si cu un feedback. Asa ar fi indicat! multumesc pentru intentie. Numai bine!

| Nitroblast a răspuns:

1. Gheii sunt dereglati cu voia lor la cap. Nu o zic eu, o zic adevaratii oameni de stiinta. Sa fiu sincer, chiar nu imi pasa daca se f** in c** intre 4 pereti, problema e atunci cand modificam constitutia ca sa le acceptam r**tul, si sa le mai si oficiem casatorii in Biserica, nu ne-au facut sa predam crucea turcii acum 500 de ani, ne fac acum unii sculati ca astia. Familia e facuta dintr-un barbat si o femeie, pentru a face copii care vor creste la randul lor si etc. Nu din 2 barbati care fac sex doar pentru ca pot, nu ajuta cu nimic la perpetuarea speciei si in plus e ceva complet imoral.
2. Cat timp vorbim de drepturile femeii PANA in drepturile barbatului (cu unele exceptii) consider ca nu am de ce sa deschid gura. Cand vor mai mult de asta, e o problema.
3. Niste inculti care isi bat joc de limba, cultura si tara.
4. Uniunea Europeana? Adica... Uniunea Ecumenistilor si a Masonilor de Pretutindeni ce duc Planul lui Antihrist la Implinire si fac Orice ca sa ii Faca Felul Romaniei Noastre cu Tot ce Inseamna Ea? Mai pe scurt UEMPPAIOFFRNTIE. Nu avem nevoie de ei, mai degraba ei au nevoie de noi, in cel mai meschin sens posibil.

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Nitroblast):

Sunt in mare parte de acord cu tine.