| SăcsyLlamă a întrebat:

Si surioara mea pateste la fel. Este tot timpul atinsa pe PUTULICA :)))).
http://www.TPU.ro/......-mereu-cu/

Răspuns Câştigător
| Bastet a răspuns:

Păi şi eu şi Muflă păţim asta.nu ştiu ce vă râdeţi aşa.

5 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Lasa ca i place

| DaVà a răspuns:

Se rade toata clasa de ea crying

| MoonLight a răspuns:

"si se rade de mine" si "ma enerveaza" e ceva gen "nu stiu d`astea!" sau "SAUUUUU, OOOORI" ca il repeta de enspe mii de ori.
Deci si se rade de ea si o enerveaza ca se rade de ea si cand se rade de ea o enerveaza si iar se rade de ea si se rade de ea cand se enerveaza.rolling on the floor

| Malphas a răspuns:

Putulica? laughing Cati ani are? laughing

| puffi10 a răspuns:

Nu o mai baga in seama pe colega ta si pentru sora ta du-te la invatatoare sau educatoare si fa o plangere